Son Dakika Haberleri: Biz Hamileyiz!

Biz Hamileyiz!

8 yıl önce

Hamilelik sadece ünlü yıldızlara yaramıyor, onlarla birlikte partnerleri de kilo alıyor.

Biz Hamileyiz!, System.String[]

MIKE COMRIE


Ünlü bir hokey oyuncusu olan Mike Comrie, şarkıcı eşi Hillary Duff'ın hamile kalmasının ardından kilo almaya başladı. Karısıyla birlikte çok fazla tatlı ve meyve yemeye başladığını söyleyen Comrie, karısının hamileliği sırasında ağır spor çalışmalarını da bir yana bırakıp sadece yoga yapmaya başlamış! Comrie eski giysilerine sığmıyormuş!


BEN AFFLECK


Yakışıklı aktör, atletik vücuduyla da birçok kişinin dikkatini çekiyordu. Ancak karısı Jennifer Garner'ın üçüncü kez hamile kalması, ünlü aktörün de kilo almasına neden oldu. Garner ile birlikte sık sık yemek yiyen ve onun kendisini kötü hissetmemesi için spor çalışmalarını en aza indiren Affleck, 6 kilo almış!


ERIC JOHNSON


Eski bir basketbol oyuncusu olan Eric Johnson, formda vücudunu nişanlısı Jessica Simpson hamile kalınca bir yana bırakmış! Basketbol kariyerini askıya almış olmasına rağmen düzenli olarak antrenmanlarını sürdüren Johnson; Simpson'ın hamile olduğunu öğrendikten sonra spor yapmamaya başlamış. Eski sporcu da tam 10 kilo almış!


Sabah : http://www.sabah.com.tr

Haber Yayın Tarihi: 26.01.2012 06:03 Kaynak: Sabah.com.tr

YORUMLAR


Eski basketbolcuya arabanın içinde cinsel organını gösteren sapık tutuklandı
Aç kurtların saldırdığı talihsiz köpek, eve sığınarak hayatta kaldı Otobüs şoförü, tartıştığı gence hakaret etti: Seni tek başına Hadımköy'e götürürüm