Bizans Oyunları: Game Of Bizans Filmi - Son Dakika

Bizans Oyunları: Game Of Bizans Filmi

01.09.2016 14:51
Bizans Oyunları: Game Of Bizans Filmi

Bizans Oyunları: Game of Bizans filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Bizans Oyunları: Game of Bizans filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Yakışıklı şarkıcı, Bizans Kralı Klitor’un hain kardeşi Muhteris rolüyle güldürmeye geliyor. Avşar Film ve Tükenmezkalem Film yapımı de, abisinin ölümünden sonra kral olan Muhteris’i canlandıran Murat Dalkılıç etkileyici komedi performansıyla da şaşırtacak. Kadrosunda Gürkan Uygun, Tolgahan Sayışman, Gonca Vuslateri, Murat Dalkılıç, Tuvana Türkay ve Ünal Yeter gibi önemli isimlerin bulunduğu Bizans Oyunları: Game of Bizans, 15 Ocak 2016’da vizyonda olacak.

Yönetmen: Gani Müjde

Senaryo: Gani Müjde

Oyuncular: Gürkan Uygun, Gonca Vuslateri, Tolgahan Sayışman, Ünal Yeter, Tuvana Türkay, Murat Dalkılıç, Nazmi Kırık, Altuğ Yücel, Ebru Aykaç, Hazal Şenel, Özge İnce, Caner Erdem, Oğuzhan Uğur, Anıl Altınöz, Tahsin Hasoğlu, Ömür Özdemir

Filmin Türü: 0

Orijinal Adı: Bizans Oyunları: Geym of Bizans

Yapımcı Firma: 0

Yapım Yılı: 2015

Yapım Ülkesi: Türkiye

Orijinal Dili: Türkçe

Dağıtıcı Firma: Mars Dağıtım

Vizyon Tarihi: 15.01.2016

YORUMLAR
500
Kaynak: InterSinema.com

Son Dakika Sinema Bizans Oyunları: Game Of Bizans Filmi - Son Dakika

Bu haber InterSinema.com tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. InterSinema.com tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı InterSinema.com kurumudur.

Advertisement