Bize Laf Değil, Devlet Başkanı Lazım" - Son Dakika

Bize Laf Değil, Devlet Başkanı Lazım"

21.06.2018 16:29
Bize Laf Değil, Devlet Başkanı Lazım

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, "Sadece Recep Tayyip Erdoğan ortaya proje koyuyor.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, "Sadece Recep Tayyip Erdoğan ortaya proje koyuyor. Diğerleri sadece laf koyuyorlar, bize laf değil, bize proje lazım bize iş lazım, bize bizim bölgeyi kalkındıracak, işlere sahiplik edecek bir devlet başkanı lazım." dedi.

Kars'ın Arpaçay ilçesinde esnaf ziyaretinde bulunan Bakan Arslan, vatandaşlara sohbet etti, sorunlarını dinledi. İlçedeki bir iş yerini ziyaret eden Arslan, burada fırına ekmek sürdü.

Arslan, Arpaçay'daki ziyaretin ardından beraberindekilerle Susuz ilçesine geçti. İlçe girişinde Arslan ve beraberindekiler davul zurna ile karşılandı. İlçedeki esnafı tek tek gezen Arslan, vatandaşların sorun ve taleplerini dinledi.

Susuz ilçesindeki AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi'nde vatandaşlara hitap eden Arslan, vatandaşlara hizmet götürebilmek için gecelerini gündüzlerine kattıklarını belirterek, "2002 yılından beri AK Parti hükümetleriyle birlikte bu bölgelerde çok yatırım yapılıyor. Daha fazlası yapılmalı, çünkü diğer şehirler yerinde durmuyor, diğer şehirler büyüyor, gelişiyorken bizim de daha fazla büyümemiz, gelişmemiz lazım." dedi.

Arslan, muhalefetin sadece laf üstüne laf koyduğunu vurgulayarak, "24 Haziran önemli bir tarih. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'yle Cumhurbaşkanımızın çok güçlü olması lazım, çünkü sadece Recep Tayyip Erdoğan ortaya proje koyuyor. Diğerleri sadece laf koyuyorlar, bize laf değil bize proje lazım bize iş lazım, bize bizim bölgeyi kalkındıracak, işlere sahiplik edecek bir devlet başkanı lazım. Çünkü inşallah Cumhurbaşkanı Hükümet Sistemi'yle resmen başkanlık geliyor o önemli." diye konuştu.

AK Parti'nin her yerde çok hizmet yaptığını anlatan Bakan Arslan, "Herkes geziyor sahayı ama sadece laf ediyor, 24 Haziran'daki sandıklarımıza, demokrasi bayramımıza, oy hakkına iyi sahip çıkın Allah'ın izniyle 25'inden sonra biz size hizmet etmeye devam edelim." ifadesini kullandı.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Bize Laf Değil, Devlet Başkanı Lazım' - Son Dakika


Son Dakika

Barcelona'lı Messi, Şampiyonlar Lig'nde 16 sezon üst üste gol atan ilk futbolcu oldu Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı: Vaka sayılarında ve hastane başvurularında 2 kat artış var Bilim insanları, kafatasında yeni bir organ bulduklarını açıkladı Prof. Dr. Naci Görür, İstanbul depreminde riskli bölgeleri açıkladı: Haliç'ten başlayıp Silivri'ye giden 10 km içindeki kuşak çürük Khabib Nurmagomedov, Mayweather dövüşmesi için teklif edilen 790 milyon lirayı reddetti Azerbaycan ordusu, Ermenistan işgalindeki Gubadlı'yı iki taraftan kuşattı! Bölge her an kontrol altına alınabilir İstanbul'da trafik denetimlerinde "uyuşturucu kiti" kullanılmaya başlandı Düğün konvoyu gibi süslenen 3 araçta 16 göçmen yakalandı