Son Dakika Haberleri: Konserde Protesto Edilen Binali Yıldırım: Bizi Sevmeyenleri de Seviyoruz

Konserde Protesto Edilen Binali Yıldırım: Bizi Sevmeyenleri de Seviyoruz

3 gün önce

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, opera konserinde "Her şey çok güzel olacak" sloganıyla protesto edilmesiyle ilgili "Bizi sevmeyenleri de seviyoruz" dedi.

AK Parti'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, Yeniden Doğuş operasında bir grup seyirci tarafından "Her şey çok güzel olacak" sloganlarıyla protesto edildi. Yıldırım, konuyla ilgili soruya "Biz herkesi seviyoruz. Bizi sevmeyenleri de seviyoruz." diye cevap verdi.

Cuma namazını Eyüp Sultan Camisi'nde kılan Yıldırım, çıkışta vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Yıldırım, kendisine sevgi gösterisinde bulunan vatandaşları kırmayarak fotoğraf çekildi. Binali Yıldırım'a, AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak da eşlik etti.

Cami çıkışında basın mensuplarının sorularını cevaplayan Yıldırım, seçim koordinasyon merkezinin hazırladığı program için Eyüpsultan'da bulunduğunu söyledi.

KONSERDE PROTESTO EDİLMESİ

Dün katıldığı opera gösteriminde "Her şey çok güzel olacak" sloganlarına gülümseyerek ve alkış yaparak karşılık verdiğinin hatırlatılması üzerine Yıldırım, "Biz herkesi seviyoruz. Bizi sevmeyenleri de seviyoruz." dedi.

Binali Yıldırım

EYT SORUNU

"Emeklilikte yaşa takılanlar için seçimden önce 'biraz sabır' demiştiniz, gelişme var mı?" sorusuna ise Yıldırım, "İlgili bakanlığımız çalışmalarını yapıyor." yanıtını verdi.

İmamoğlu'ndan Yıldırım'ı Protesto Edenlere Tepki: Keşke Sadece Alkışlasalardı

Konser Salonuna Giren Binali Yıldırım'a Tepki: Her Şey Çok Güzel Olacak

Haber Yayın Tarihi : 17.05.2019 03:35 Kaynak: AAŞampiyon Galatasaray'ın İlk Transferi Babel, İstanbul'a Geldi CHP Aydın'dan İmamoğlu'na 150 Bin TL'lik Destek YSK Toplantısı Sona Erdi! Bugün Açıklanması Beklenen Gerekçeli Karar Ertelendi Doların Ateşi Sönüyor, 6 Liraya Geriledi