Black Ops 2 Hayal Kırıklığı mı? - Son Dakika

Black Ops 2 Hayal Kırıklığı mı?

26.11.2012 08:30
Black Ops 2 Hayal Kırıklığı mı?, System.String[]

Call of Duty: Black Ops 2 yaklaşık bir hafta önce piyasaya çıktı ama satış performansı düşündürüyor.

Call of Duty: Black Ops 2 yaklaşık bir hafta önce piyasaya çıktı. İlk gün hasılatı yapımcıların yüzünü güldürse de, bu satış performansı sonraki günlerde devam edebildi mi?

Geliştiriciliğini Treyarch'ın yaptığıCall of Duty: Black Ops 2, geçtiğimiz hafta 13 Kasım 2012'de satışa sunulmuştu. Piyasaya ilk çıktığı 24 saat içinde tüm dünyada 500 milyon doların üstünde hasılat elde etmeyi başaran oyunun yapımcıları, günün sonunda mutluydu.

Sonraki günlerde ise işler pek Activision ve Treyarch'ın istediği gibi gitmedi. HMV'den Gennaro Castaldo'nun yaptığı açıklamalara göre, Call of Duty: Black Ops 2'in hafta içi satış rakamları beklentilerin çok altında kaldı.

Yine de ilk gün hasılatı ve gece yarısı satışları göz önüne alındığında genel olarak iyi bir performans sergilediklerini düşünen Castaldo, bu yüzden mutlu olduklarını söyledi. Ayrıca "Call of Duty" markasını ileri taşıdıklarını da sözlerine ekledi.

>>

Black Ops 2 Hayal Kırıklığı mı?
Black Ops 2 Hayal Kırıklığı mı?

- Kaynak: Scroll.com.tr

Son Dakika Teknoloji Black Ops 2 Hayal Kırıklığı mı? - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Depremin merkez üssü Seferihisar'da deniz yeniden çekildi İzmir depremi yıllar öncesine götürdü! Gölcük depreminde enkazdan çıkarılan Gizem Güven'den duygusal paylaşım İzmir depreminde yıkılan en büyük bina olan Rıza Bey Apartmanının yıkılma anı kameralarda Aracı tekleyen sürücü, kaputu açınca 3 metrelik pitonla burun buruna geldi Kredi kartı kullananlar dikkat! Faiz oranları değiştirildi Yan yatan bina vinçlerle desteklendi, arama kurtarma çalışması devam ediyor Kabe'de panik anları! Aracıyla Mescid-i Haram'a daldı Ailesinden gizlice doğum yapan 14 yaşındaki kız çocuğunun bebeği, derin dondurucuda bulundu