BlacKkKlansman'ın Türkiye'deki İlk Gösterimi Optimum'da Yapıldı - Son Dakika

BlacKkKlansman'ın Türkiye'deki İlk Gösterimi Optimum'da Yapıldı

26.09.2018 09:28
BlacKkKlansman'ın Türkiye'deki İlk Gösterimi Optimum'da Yapıldı, System.String[]

BlacKkKlansman'ın Türkiye'deki ilk gösterimi, 25. Uluslararası Adana Film Festivali kapsamında Optimum Alışveriş ve Eğlence Merkezindeki Avşar Sinemasında gerçekleşti.

Optimum Alışveriş ve Eğlence Merkezi, Adana Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 25'ncisi düzenlenen Uluslararası Adana Film Festivali'ne getirilen yabancı filmler arasında yer alan BlacKkKlansman'ın ilk gösterimine ev sahipliği yaptı.

Festival süresince çok sayıda yerli filmlerin yanı sıra yabancı filmlerin de sinema tutkunlarının beğenisine sunulduğu Optimum AVM'deki BlacKkKlansman'ın gösterimine, Mehmet Özgür ve Onur Saylak gibi ünlü oyuncular katıldı.

Örgür ve Saylak, Türkçe karşılığı "Karanlıkla Karşı Karşıya" olan BlacKkKlansman'ın gösterimi öncesi ve sonrasında, çevrelerini saran hayranlarıyla bir süre sohbet edip, onlarla hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Festivalin, film gösterimlerinin yanı sıra ödül törenleri, belgesel gösterimleri, sergiler, söyleşiler ve senaryo buluşmaları gibi zengin bir programa sahip olduğunu belirten Özgür ve Saylak, "Bu tür festivaller sanata ve sanatçıya verilen değeri gösteriyor. Festivalin ve Optimum AVM'nin konuğu olmak bizleri mutlu etti" dediler.

FİLMDEN

BlacKkKlansman, kenti ele geçirmeyi planlayan bir örgütü durdurmaya çalışan bir dedektifin hikâyesini anlatıyor. Gerçek bir hikâyeden uyarlanan filmin yönetmen koltuğunda Malcolm X", "25. Saat" ve "İçerideki Adam" gibi filmlerle tanınan 2 Oscar adayı Spike Lee oturuyor.

Star Wars evreninin Kylo Ren'i Adam Driver ve "Ballers" dizisiyle tanınan John David Washington başrolü paylaştığı filmin kadrosunda Topher Grace, Laura Harrier, Ryan Eggold, Jasper Pääkkönen gibi isimler yer alıyor.

BlacKkKlansman'ın Türkiye'deki İlk Gösterimi Optimum'da Yapıldı

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel BlacKkKlansman'ın Türkiye'deki İlk Gösterimi Optimum'da Yapıldı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Futbol yorumcusu Sinan Engin'in koronavirüs testi pozitif çıktı Gözü dönen şahıs, önce ayrıldığı nişanlısı ve annesini sonra kendini öldürdü Salgın nedeniyle Sakarya'daki tüm hastanelerde acil olmayan ameliyatlar durduruldu Ünlü model Emily Ratajkowski çırılçıplak hamilelik pozu verdi MAK Danışmanlık, son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı! Barajı üç parti geçiyor Karşılıklı boykot uygulayan Türkiye ve Fransa'nın ekonomik ilişkileri ne boyutta? Dikkat çeken rakamlar Azerbaycan milletvekili Paşayeva'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çağrısına destek: Fransız mallarının boykotuna başlıyoruz Azerbaycanlı öğretim görevlisi Cumhurbaşkanı Erdoğan'a mektup yazdı: Bizi öldürün ama onlara bırakmayın