Blizzard, Cyberpunk 2077'nin Sanat Yönetmenini Bünyesine Kattı - Son Dakika

Blizzard, Cyberpunk 2077'nin Sanat Yönetmenini Bünyesine Kattı

25.01.2019 21:58
Blizzard, Cyberpunk 2077'nin Sanat Yönetmenini Bünyesine Kattı, System.String[]

Tüm oyuncuların heyecanla beklediği CyberPunk 2077'nin ve aynı zamanda Witcher 3'ün sanat yönetmenlerinden olan Sebastian Stepien, Polonya merkezli CD Project Red bünyesinden ayrılıp Blizzard'a geçiş yaptı.

Blizzard, geliştirici ekibine yeni bir yetenek daha ekledi. Uzun bir süre CD Project Red bünyesine hizmet veren Sebastian Stepien, Blizzard'daki yeni işi için Polonya merkezli oyun stüdyosundan ayrıldı. Bunun ardından CD Project Red, Stepien'in görevinden ayrıldığını doğruladı. Sebastian Stepien'in Blizzard'daki görevinin ne olacağı detaylı olarak bilinmiyor ancak geliştirici ekipte yer alacağı kesin.

Stepien, CD Project Red'in 2015'te büyük bir patlama yapan oyunu Witcher 3'te de sanat yönetmenlerinden biriydi. Bunların yanı sıra Witcher serisinin ilk iki oyununun yazarlarından biriydi. CD Project Red'den ayrılmadan önce de heyecanla beklenen oyun CyberPunk 2077'nin başyazarı ve sanat yönetmeniydi.

Ek olarak Sebastian Stepien'in yeni görev yeri olan Blizzard'ı Warcraft, Diablo, Starcraft ve Overwatch gibi popüler oyunlardan tanıyoruz.

Bu gelişmeden sonra CyberPunk 2077'nin geliştirilmesinde ne gibi değişiklikler olur bilinmiyor ancak CyberPunk 2077'nin en çok beklenen oyunlardan biri olduğu çok net.

Blizzard, Cyberpunk 2077'nin Sanat Yönetmenini Bünyesine Kattı

Kaynak: WebTekno

Son Dakika Teknoloji Blizzard, Cyberpunk 2077'nin Sanat Yönetmenini Bünyesine Kattı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Galatasaray - Ankaragücü maçı başladı! Canlı anlatım Son Dakika: İzmir'deki depremde ölü sayısı 35'e yükseldi Bursaspor Boluspor'u 4-2 yendi, Ali Akman performansıyla göz doldurdu Anne ve 3 çocuğunun kurtarıldığı enkaz altından bir çocuğun cansız bedeni çıkarıldı 4 kızı enkaz altında kalan annenin sözleri yürek dağladı: Güneş doğmadı bugün yavrularımın üstüne Trabzonspor'un hoca hedefi Tamer Tuna! Abdullah Avcı Antalya'ya gidiyor İzmir'de meydana gelen depremin sesi ortaya çıktı! Dinleyenlerin tüyleri ürperiyor Kaybolan ineğini, kalçasına balta saplanmış olarak bulundu