Blizzard Efsanesi Diablo 3'ün 16.sezonu Yayınlandı - Son Dakika

Blizzard Efsanesi Diablo 3'ün 16.sezonu Yayınlandı

18.01.2019 23:14
Blizzard Efsanesi Diablo 3'ün 16.sezonu Yayınlandı, System.String[]

Blizzard, Diablo 3'ün 16.sezonunun bilgisayar oyuncuları için bugün yayınlandığını açıkladı. Konsol kullanıcıları ise yeni sezona yarın itibariyle ulaşabilecek.

Blizzard, Diablo 3'ün 16. sezonunun bilgisayarlar kullanıcıları için bugün yayınlandığını, Xbox One, PS4 ve Switch kullanıcıları için ise yarın yayınlanacağını duyurdu. Yeni sezon yeni kostümler ve daha birçok yenilikle birlikte geliyor.

Şirket, bütün oyuncuların 16. sezon boyunca The Ring of the Royal Grandeur'dan faydalanacağını da duyurdu. Blizzard "Deneyimsizler için" kısmını ise "Birçok sınıf, Class Set bonuslarını farklı şekillerde birleştirebilecek ya da bir Legendary gücü sevdikleri yapının içine atabilecek" şeklinde açıkladı.

Diablo 3'ün son sezonu olan Journey'de ilerlemeyi seçen oyuncular yeni kozmetik ödüller arasında seçim yapabilecek. Ayrıca, Conqueror Set'te (Fatih seti) miğfer ve omuz parçaları da bulunacak.

Sezon 16 ile birlikte oyuncular denge ayarları gibi birçok farklı güncellemeye de kavuşacak.

Blizzard Efsanesi Diablo 3'ün 16.sezonu Yayınlandı

Kaynak: WebTekno

Son Dakika Teknoloji Blizzard Efsanesi Diablo 3'ün 16.sezonu Yayınlandı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Emekli Yunan Amiral Andoniadis, Atina'nın tezlerini çürüttü: Oruç Reis herhangi bir ihlalde bulunmadı Manchester United, deplasmanda Paris Saint Germain'i 2-1 mağlup etti Ünlü şarkıcı Halsey saçlarını kazıttı! Yeni imajı herkesi şoke etti Bilim insanları, kafatasında yeni bir organ bulduklarını açıkladı Khabib Nurmagomedov, Mayweather dövüşmesi için teklif edilen 790 milyon lirayı reddetti İstanbul'da trafik denetimlerinde "uyuşturucu kiti" kullanılmaya başlandı Doğuş'un gazeteci eşi Xosqedem Hidayetgizi, Karabağ cephesine gitti Çoklu organ yetmezliğinden dolayı ölüm döşeğindeki Hakan Taşıyan'ın son hali sevenlerini kahretti