BM İklim Konferansı'na ev sahipliği yapan İspanya'da sel felaketi - Son Dakika

BM İklim Konferansı'na ev sahipliği yapan İspanya'da sel felaketi

04.12.2019 17:58
BM İklim Konferansı'na ev sahipliği yapan İspanya'da sel felaketi, System.String[]

İspanya'nın başkenti Madrid Birleşmiş Milletler İklim Konferansı'na ev sahipliği yaparken, ülkenin diğer bir noktası iklim krizinin etkileri ile mücadele ediyor. Gota Fria adı verilen fırtına, Murcia bölgesinin bazı kesimlerini sular altında bıraktı.

İspanya'nın başkenti Madrid Birleşmiş Milletler İklim Konferansı'na ev sahipliği yaparken, ülkenin diğer bir noktası iklim krizinin etkileri ile mücadele ediyor.

Gota Fria adı verilen fırtına, ülkenin güneydoğusundaki Murcia bölgesinin bazı kesimlerini sular altında bıraktı. San Javier kentinde en az 40 kişi mahsur kaldıkları ev ve araçlarından kurtarıldı. İki saatten az bir sürede metrekareye 126 litre yağış alan sahil kentinde dev dalgaların oluşabileceği uyarısı yapıldı.

BM İklim Konferansı'na ev sahipliği yapan İspanya'da sel felaketi

Kaynak: Euronews.com

Son Dakika Dünya BM İklim Konferansı'na ev sahipliği yapan İspanya'da sel felaketi - Son Dakika Dünya


Son Dakika

Ermenistan Cumhurbaşkanı Sarkisyan, Paşinyan hükümetinin istifa etmesini isteyip erken seçim çağrısı yaptı MasterChef'ten diskalifiye edilen Uğur Yılmaz Deniz, gözyaşlarına boğuldu Fenerbahçe'nin, ezeli rakiplerine karşı Kadıköy'deki tüm yenilmezlik serileri sona erdi BB Erzurumspor'da Mehmet Özdilek ile yollar ayrıldı Sağlık Bakanlığı, koronavirüs ve grip arasındaki farkları gösteren bir görsel paylaştı Beşiktaş'tan Fenerbahçe'ye maç sonu üç gönderme birden Senegalli eski milli futbolcu Papa Bouba Diop hayatını kaybetti Bir Zamanlar Çukurova dizisinin Züleyha'sı Hilal Altınbilek'in paylaşımı, aşkını ortaya çıkardı