BM: Sudan ve Çad'daki silahlı gruplar, Libya'daki çatışmalara dahil oldu - Son Dakika

BM: Sudan ve Çad'daki silahlı gruplar, Libya'daki çatışmalara dahil oldu

12.12.2019 14:01
BM: Sudan ve Çad'daki silahlı gruplar, Libya'daki çatışmalara dahil oldu, System.String[]

Birleşmiş Milletler (BM) tarafından kaleme alınan bir rapor, Sudan ve Çad’dan gelen silahlı grupların Libya’daki çatışmaların aktif bir şekilde içinde olduğunu ortaya koydu.

Birleşmiş Milletler (BM) tarafından kaleme alınan bir rapor, Sudan ve Çad'dan gelen silahlı grupların Libya'daki çatışmaların aktif bir şekilde içinde olduğunu ortaya koydu.

BM, Sudan'dan 5, Çad'dan ise 4 silahlı gruba bağlı binlerce militanın Libya'da iç savaştaki çatışmalara katıldığını duyurdu.

Kaynak: Euronews.com

Son Dakika Dünya BM: Sudan ve Çad'daki silahlı gruplar, Libya'daki çatışmalara dahil oldu - Son Dakika Dünya


Son Dakika

YSK, toplam 17 partinin seçime girebileceğine karar verdi! DEVA ve Gelecek partisi listede yer almadı Galatasaray'ın anlaşma sağladığı Mostafa Mohamed, İstanbul'a geliyor Sosyal medya fenomeni, barbie bebeğe benzemek için 90 kilo verdi Selin Ciğerci, reklam yapıp takipçilerini kandırınca sosyal medyada tepki çekti Büyük Menderes'te alarm! Nehrin kirlilik oranı 4'ncü dereceye ulaştı Saadet Partisi'nde ittifak çatlağı! Erdoğan'la görüşen Asiltürk'ün açıklaması kriz çıkardı İntihar için inşaata çıkan vatandaş, karısının tek sözüyle aşağıya indi Ordu'da rüzgarın etkisiyle büyüyen korkunç yangında üreticinin tüm birikimi kül oldu