Bobayat Belediyesinin "Bir Yastıkta Kırk Yıl" Projesi - Son Dakika

Bobayat Belediyesinin "Bir Yastıkta Kırk Yıl" Projesi

15.04.2017 11:54
Bobayat Belediyesinin

Boyabat Belediyesince hayata geçirilen "Bir yastıkta kırk yıl" projesi sürüyor.

Boyabat Belediyesince hayata geçirilen "Bir yastıkta kırk yıl" projesi sürüyor.

Evlilikte kırk yılını doldurmuş çiftlerin ziyaret edilip çeşitli hediyeler verilmesi amacıyla belediyenin ilçe merkezinde başlatılan projeye ilçeye bağlı köyler de dahil edildi.

Bu kapsamda Darıözü köyünde düzenlenen programda evlilikte kırk yılını dolduran 48 çifte yastık hediye edilip mutluluk ve sağlıklı yaşam dilendi.

AK Parti Sinop Milletvekili Nazım Maviş, burada yaptığı konuşmada, bir yastıkta 40'ıncı yılını tamamlamış Darıözü ve Kartaloğlu köylerinin sakinlerinin mutluluklarına ortak olduklarını söyledi.

Maviş, sevgi ve vefaya dair güzelliklerin kendilerinde vücut bulduğu büyüklerinin hayatlarının her gününü bahar tadında mutlu ve güzel geçirmelerini diledi.

Programa, Boyabat Belediye Başkanı Şefik Çakıcı, İlçe Müftüsü İsa Sağlam ile çevre köylerin muhtarları ve vatandaşlar katıldı.

Bobayat Belediyesinin Bir Yastıkta Kırk Yıl Projesi
Bobayat Belediyesinin Bir Yastıkta Kırk Yıl Projesi
Bobayat Belediyesinin Bir Yastıkta Kırk Yıl Projesi

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Bobayat Belediyesinin 'Bir Yastıkta Kırk Yıl' Projesi - Son Dakika


Son Dakika

Fox TV'nin sevilen dizisi Yasak Elma'ya sürpriz konuk Eski Galatasaraylı Bilal Kısa'nın babası vefat etti Yürek burkan olay! Yardım istemek için geldiği muhtarlıkta kalp krizinden öldü Son Dakika: ABD'de Kongre binası, güvenlik tehdidi nedeniyle giriş ve çıkışlara kapatıldı Korkutan araştırma! Kovid-19'u atlatanların üçte biri ilk 5 ayda tekrar hastaneye kaldırıldı Başakşehir, milli futbolcu Kerim Frei ile yollarını ayırdı Kadın doktora tacizci şoku! Hastası gibi muayene odasına girdi, aylardır peşinde olduğu ortaya çıktı Felç geçiren oyuncu Sabina Toziya, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden ayrıldı