Son Dakika Haberleri: Bocce Mersin Şampiyonası Sona Erdi

Bocce Mersin Şampiyonası Sona Erdi

6 yıl önce

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen Bocce Mersin Şampiyonası sona erdi.

Bocce Mersin Şampiyonası Sona Erdi, System.String[]
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen Bocce Mersin Şampiyonası sona erdi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Türkiye Bocce-Bowling-Dart Federasyonu (TBBDF) İl Temsilciliği tarafından gerçekleştirilen müsabakalarda, Toroslar Belediyesi Spor Kulübü Bocce Takımı, yıldız çiftlerde ve genç çiftlerde birinciliği ve büyük çiftlerde ise ikinciliği elde etti.

Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, bocce sporunun çocukların zeka gelişiminde önemli rolünün olduğunu vurgulayarak, turnuvaya katılan bütün sporcuları tebrik etti.

Tuna, çocukları ve gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutmak amacıyla Toroslar Belediyesi Spor Kulübü bünyesinde futbol, basketbol, voleybol, güreş, atletizm, masa tenisi, halkoyunları, jimnastik, boks ve bocce spor dallarında eğitimler verildiğini belirterek, "Çocukları ve gençleri spora yönlendiriyoruz. Bunun çin de spor tesisleri inşa ederek ilçeyi sporun merkezi haline getirdik" dedi.

TBBDF İl Temsilci Yardımcısı ve Toroslar Belediyesi Spor Kulübü Bocce Takımı Antrenörü Bülent Sümra ise desteklerinden dolayı Tuna'ya teşekkür etti.

Konuşmaların ardından Tuna, dereceye giren sporculara kupalarını takdim etti. - MERSİNErdoğan, Diyanet İşleri Başkanı'nın Kadir Mısıroğlu'na Yaptığı Ziyaretle İlgili İlk Kez Konuştu Kanada'da 2 Öğrenciye Fırçayla Cinsel İstismarda Bulunan 8 Öğrenci, Okuldan Atıldı

Suudi Gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın Dini Nikahlı Eşi Olduğu Ortaya Çıktı