Bodrum'a 25 Milyon Liralık Altyapı Yatırımı - Son Dakika

Bodrum'a 25 Milyon Liralık Altyapı Yatırımı

26.11.2012 17:40
Bodrum'a 25 Milyon Liralık Altyapı Yatırımı, System.String[]

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Bodrum'un alt ve üst yapı çalışmaları için 25 milyon lira ödenek ayrıldığını bildirdi.

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Bodrum'un alt ve üst yapı çalışmaları için 25 milyon lira ödenek ayrıldığını bildirdi.

Bodrum'un Cevat Şakir, Neyzen Tevfik, Atatürk caddeleri ile Belediye Meydanı'nda devam eden altyapı çalışmalarının ikinci aşaması, Kumbahçe Mahallesi'nde başladı. Çalışmaları yerinde inceleyen Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, ikinci aşamasına başlanan çalışmalar hakkında gazetecilere bilgi verdi.

Altyapı çalışmalarını yılbaşına kadar bitirmeyi planladıklarını ifade eden Kocadon, "Cumhuriyet Caddesi'nin devamıydı bu. Bu sene ikinci etabına başladık. 1,5 milyon liralık bir yatırım bu ilk etapta. Hem altyapıda hem üstyapıda değişiklik olacak. Derelerin ağızları açılacak çünkü mahallede su baskınları yaşanıyor. Bunları yaptıktan sonra da hedefimiz dükkanların önünü yılbaşında açmak" dedi.

Bodrum Belediyesi olarak altyapıya yaklaşık 25 milyon lira ayırdıklarını ifade eden Kocadon, şöyle konuştu:

"Biz Bodrum'un altyapısını hızlı bir şekilde düzenlemeyi amaçlıyoruz. Bodrum'un altyapısında halen asbest borular var. İnsan sağlığını tehdit eden borular var. Onları bir an önce değiştirmek istiyoruz, amacımız bu. Bodrum Belediyesi artık bu işte tecrübe kazandı. Geldiğimiz günden bu yana altyapı üstyapı hızlı bir şekilde çalışmalar yapıyoruz. Her sene biraz daha hızlanıyoruz."

Muhabir: Ali Ballı/ Güç Gönel

Yayıncı: Hızır Hacısalihoğlu - MUĞLA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Bodrum'a 25 Milyon Liralık Altyapı Yatırımı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Emekli Yunan Amiral Andoniadis, Atina'nın tezlerini çürüttü: Oruç Reis herhangi bir ihlalde bulunmadı Ünlü şarkıcı Halsey saçlarını kazıttı! Yeni imajı herkesi şoke etti Bilim insanları, kafatasında yeni bir organ bulduklarını açıkladı Khabib Nurmagomedov, Mayweather dövüşmesi için teklif edilen 790 milyon lirayı reddetti İstanbul'da trafik denetimlerinde "uyuşturucu kiti" kullanılmaya başlandı Düğün konvoyu gibi süslenen 3 araçta 16 göçmen yakalandı Mastürbasyon davasında istediği karar çıkmayan koca, eşi ve kızından örnek verdi: Ya onlar görseydi ne olacaktı? Paşinyan'ın kızı Ermenileri delirtti: Hayallerimiz ve hedeflerimiz başarısız oldu