Bodrum Açıkları '300 Spartalı'nın Devam Filminde - Son Dakika

Bodrum Açıkları '300 Spartalı'nın Devam Filminde

17.06.2013 06:03
Bodrum Açıkları '300 Spartalı'nın Devam Filminde, System.String[]

'300 Spartalı' filminin ikincisinin çekimleri, Yunan adaları ile Bodrum ve Gökova açıklarında çekildi.

Tüm dünyada milyonlarca insanın izlediği '300 Spartalı' filminin ikincisinin çekimleri sona ermek üzere. 7 Mart'ta gösterime girecek olan filmin deniz üzerindeki savaş ve çatışma sahnelerinin çoğu; Yunan adaları ile Bodrum ve Gökova açıklarında çekildi.

FİLMDE 540 KİŞİLİK SET EKİBİ ÇALIŞTI

'300: Rise of an Empire' isimli filmin fragmanı geçtiğimiz günlerde görücüye çıktı. Yüzde 80'i stüdyo ve plato ortamında hazırlanan Hollywood yapımının deniz sahnelerinin Bodrum açıklarındaki adalarda çekilen bazı sahneleri, filmin fragmanında yer aldı . Deniz üstündeki savaş sahnelerinin çekimleri, 540 kişilik bir ekip tarafından gerçekleştirildi. Filmde; Pers Kralı Xerxes ile Atinalı savaşçı Themistocles'ın karşı karşıya geldiği savaş anlatılıyor. Filmin yönetmenliğini Noam Murro yapıyor. Filmin başrollerini ise Sullivan Stapleton, Rodrigo Santoro ve Eva Green paylaşıyor.

Sabah : http://www.sabah.com.tr

Bodrum Açıkları '300 Spartalı'nın Devam Filminde

- Kaynak: Sabah.com.tr

Son Dakika Magazin Bodrum Açıkları '300 Spartalı'nın Devam Filminde - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Best Model'in ardından 16 yaşındaki Ceyda Toyran'ın Miss Model seçilmesi tartışma yarattı Ünlü oyuncu Mehmet Akif Alakurt, Instagram'da bir takipçisini açık bir şekilde ölümle tehdit etti Yok böyle vicdansızlık! İzmir'de depremzedelere ait battaniyeleri satılığa çıkardılar Trump başkanlığı devretme şartını açıkladı: Tüm oylar sayıldığında doğru olanı yapacağım Ünlü pilottan dev yarış öncesi İstanbul pistine ağır eleştiri: Niye milyonlar harcamışlar? Memur olmak isteyenler dikkat! İşte kadrosuna personel alan kurumların tam listesi Mutasyona uğramış koronayı insanlara bulaştıran vizon paniği Türkiye sınırına dayandı Çocukluk arkadaşı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a saat hediye etti