Bodrum'da demirleyen süper lüks yata 1 milyon 300 bin liralık yakıt ikmali yapıldı - Son Dakika

Bodrum'da demirleyen süper lüks yata 1 milyon 300 bin liralık yakıt ikmali yapıldı

2 ay önce

Bodrum'a demirleyen ve yarın akşam saatlerinde Mısır'a hareket etmesi beklenen "Amadea" isimli lüks yata, 1 milyon 300 bin lira değerinde yakıt ikmali yapıldı.

Muğla'nın Bodrum ilçesinde demirleyen "Amadea" isimli motor yata 260 bin litre yakıt ikmali yapılıyor.

Fransa'dan yola çıkan ve dünyanın 50 büyük yatından biri olduğu bildirilen Cayman Adaları bayraklı yat, Yunanistan'dan geçip Türkiye'ye giriş yaparak, Paşatarlası'ndaki iskeleye yanaştırıldı.

ÜZERİNDE YOK YOK

106 metre uzunluğunda ve 18 metre genişliğindeki yata, 9 tankerle getirilen 260 bin litre yakıtın ikmaline başlandı. Yakıta yaklaşık 1 milyon 300 bin lira ödeneceği öğrenildi. Üzerinde helikopter pisti de bulunan dev yatta, master süit ve bir VIP olmak üzere toplam 8 kabinde 16 misafir ağırlanabiliyor.

Gerektiğinde 36 mürettebat görevlendirilebilen, çelik gövde ve alüminyum üst yapıya sahip yatta, konforu artırmak için çıpada çalışan "sıfır hız stabilizatörleri", jakuzi, masaj odası, sinema salonu, spa ve yüzme havuzu da bulunuyor. Yat, akşam saatlerine kadar sürmesi planlanan ikmalin ardından Mısır'a hareket edecek.

Bodrum'da demirleyen süper lüks yata 1 milyon 300 bin liralık yakıt ikmali yapıldıSon Dakika

Fatih Terim, tedavisinin ardından görevine geri dönecek
Koronavirüsü hiçe sayan bir grup, Büyükçekmece'de parti düzenledi Son Dakika: İçişleri Bakanı Soylu: Koronavirüse yakalanan 20 civarında polisimiz var