Bodrum'da Deprem Sempozyumu Düzenlenecek - Son Dakika

Bodrum'da Deprem Sempozyumu Düzenlenecek

06.01.2012 13:00
Bodrum'da Deprem Sempozyumu Düzenlenecek, System.String[]

Bodrum Kaymakamlığı ile Bodrum Sanayici ve İşadamları Derneği tarafından yarın deprem sempozyumu düzenlenecek.

Bodrum Kaymakamlığı ile Bodrum Sanayici ve İşadamları Derneği tarafından yarın deprem sempozyumu düzenlenecek.

Nurol Kültür Merkezi'nde, Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi'nin katkılarıyla düzenlenecek sempozyumla ilgili bilgi veren Kaymakam Mehmet Gödekmerdan, gazetecilere yaptığı açıklamada, Bodrum'un deprem bölgesinde olduğunu söyledi. Bu nedenle ilçenin depreme karşı her an hazırlıklı olması gerektiğine işaret eden Gödekmerdan, "Daha önce deprem tatbikatı yaptık. AKUT depremle ilgili sunum programı hazırladı ve onu gerçekleştirdik. Şimdi de sempozyum düzenliyoruz" dedi.

Sempozyuma vatandaşları, sivil toplum kuruluşlarını, kamu kurumlarını ve belediyeleri davet eden Gödekmerdan, "Bodrum'un depremle ilgili yapması gerekenleri ortaya koyacağız. Çok yararlı bir program olacağını düşünüyorum" diye konuştu.

- MUĞLA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Bodrum'da Deprem Sempozyumu Düzenlenecek - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Futbol yorumcusu Sinan Engin'in koronavirüs testi pozitif çıktı Gözü dönen şahıs, önce ayrıldığı nişanlısı ve annesini sonra kendini öldürdü Meteoroloji'den 13 il için için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu MAK Danışmanlık, son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı! Barajı üç parti geçiyor Azerbaycan'dan darbe yiyen Paşinyan, halkını tehdit etti: Geri duranları, kaçanları ağır cezalandıracağız Son Dakika: Sağlık Bakanlığı, sağlık çalışanlarına istifa, emeklilik ve izin yasağı getirdi Azerbaycanlı öğretim görevlisi Cumhurbaşkanı Erdoğan'a mektup yazdı: Bizi öldürün ama onlara bırakmayın