Bodrum'da Güvenlik Üst Seviyede - Son Dakika

Bodrum'da Güvenlik Üst Seviyede

Bodrum\'da Güvenlik Üst Seviyede
Son Güncelleme: 05.07.2016 20:30

Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde bayram tatiliyle yaşanan yoğunlukla birlikte, emniyet tedbirleri de en üst seviyeye çıkarıldı.

Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde bayram tatiliyle yaşanan yoğunlukla birlikte, emniyet tedbirleri de en üst seviyeye çıkarıldı. Farklı noktalarda köpeklerin de kullanıldığı denetimleri sürdüren güvenlik güçleri, kolonya ve çikolata ikram ettiği sürücüleri trafik kurallarına uymaları konusunda uyardı. Bodrum'da jandarma ve polis tarafından alınan güvenlik tedbirleri, ilçede yaşanan yoğunluk yüzünden en üst seviyeye çıkarıldı. Güvenlik güçleri, köpeklerin de yer aldığı arama ve kontrollerde, kolonya ve çikolata ikram edip bayramlarını kutladı. Sürücüler, trafik kurallarına uymaları konusunda uyarıldı. Bodrum Kaymakamı Mehmet Gödekmerdan ve CHP'li Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, güvenlik güçlerini bayram mesaisinde görevleri başında ziyaret etti. Kaymakam Gödekmerdan, "Vatandaşlarımızın can ve mal güvenliği için bu denetimlerimiz devam edecek. Bodrumumuz güvenli ve huzurlu bir yerdir. Tedbirlerimiz eksiksiz bir şekilde alınmıştır. Bundan dolayı görevli arkadaşlarımıza teşekkür ediyor, vatandaşlarımızın ve onların bayramlarını kutluyorum. Belediye personeli de hizmetine devam ediyor" dedi.

Başkan Kocadon ise vatandaşların bayramı huzurlu ve güvenli bir şekilde geçirmesi için çalıştıklarını, Bodrum'un huzurlu bir yer olduğunu vurguladı. Kocadon, vatandaşların farklı seçeneklerle Bodrum'da tatillerini geçirme imkanı bulduklarını belirtti.

VATANDAŞLAR MEMNUN

Uygulamadan sürücüler ve araçlarda yolcu olarak bulunanlarda memnun kaldıklarını belirterek, güvenlik güçlerine teşekkür ederek bayramlarını kutladı.

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Bodrum'da Güvenlik Üst Seviyede - Son Dakika


Advertisement