Son Dakika Haberleri: Bodrum'daki Cinayette Kan Donduran Detay! "Ablana Sürprizim Var" Deyip Ortağını Öldürmüş

Bodrum'daki Cinayette Kan Donduran Detay! "Ablana Sürprizim Var" Deyip Ortağını Öldürmüş

10 ay önce

Bodrum'da iş adamı Ali Özdemir'i öldüren ortağı Mustafa Ö., baldızına "Yarın ablana sürprizim olacak. Sabah kahvaltıya götür" diyerek eşini evden uzaklaştırdıktan sonra cinayeti işlemiş.

Gözaltındaki baldız K.S, ifadesinde fail eniştenin olaydan bir gün önce kendisine "Yarın ablana bir sürprizim olacak" dediğini anlattı. K.S, ablası ile Ali Özdemir arasında bir ilişki olduğunu eniştesinin intihar girişiminden sonra bir arkadaşından duyduğunu da söyledi.

ORTAĞI İTİRAF ETMİŞTİ

Kayıp olarak 9 gün boyunca aranan iş adamını öldüren ortağı Mustafa Özbelen, avukatıyla birlikte Bodrum Cumhuriyet Başsavcılığı'na giderek ortağının kayıp olmadığını, karısıyla ilişkisi olduğu için kendisinin öldürdüğünü itiraf etmişti.

BALDIZ İFADE VERDİ

Soruşturmayı derinleştiren Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri Mustafa Özbelen ile birlikte karısı T. Özbelen'i, kayınpederini, kayınvalidesini, baldızı K.S'yı ve evdeki hizmetçiyi de gözaltına almıştı.


"ABLANA SÜRPRİZİM VAR"

Baldız K.S, Ali Özdemir'in kaybolduğu günden bir gün önce eniştesi ile arasında geçen konuşmaları ifadesinde anlattı. K.S'nın ifadesine göre hep beraber eğlendikleri gece ayrılırken eniştesi Mustafa Özbelen kendisine "Bu gece iyi eğlendik. Yarın da benim ablana bir sürprizim olacak. Sen onu sabah kahvaltıya götür" dedi.

EŞİNİ EVDEN UZALAŞTIRDIKTAN SONRA CİNAYETİ İŞLEDİ

Yapılan değerlendirmeye göre Özbelen, böylece eşinin evden uzaklaşmasını sağladı ve örtülü bir mesaj da vermiş oldu. Eşi ve baldızı kahvaltıya gittikten sonra da cinayeti işledi.

(Kaynak: Milliyet)

Ortağı Tarafından Öldürülen Ünlü İşletmeci Yasak Aşk Kurbanıymış: Onları Yatakta Yakaladım
İş Adamı Cinayetinin Detayları Belli Oldu: Karısıyla İlişkisinden Şüphelenmiş
İş Adamı Cinayetinde Korkunç İtiraf: Uyurken Kafasına Sıktım
9 Gündür Kayıp Olan İş Adamının Cesedi Bulundu! Ortağı Öldürüp Çalılıkların Arasına Atmış


YORUMLAR


Manavda Kasiyerlik Yapan Kadın, 9 Yıl Boyunca Her Gün Kasadan Para Çalmış İşten Erken Çıkan Koca, Evinde Karısıyla Yakaladığı Adamı Bıçakladı

Şehirler Arası Taşımacılıkta, Ücretsiz Servis ve İkram Dönemi Sona Eriyor