Son Dakika Haberleri: Bodrum'daki Cinayette Kan Donduran Detay! "Ablana Sürprizim Var" Deyip Ortağını Öldürmüş

Bodrum'daki Cinayette Kan Donduran Detay! "Ablana Sürprizim Var" Deyip Ortağını Öldürmüş

2 yıl önce

Bodrum'da iş adamı Ali Özdemir'i öldüren ortağı Mustafa Ö., baldızına "Yarın ablana sürprizim olacak. Sabah kahvaltıya götür" diyerek eşini evden uzaklaştırdıktan sonra cinayeti işlemiş.

Gözaltındaki baldız K.S, ifadesinde fail eniştenin olaydan bir gün önce kendisine "Yarın ablana bir sürprizim olacak" dediğini anlattı. K.S, ablası ile Ali Özdemir arasında bir ilişki olduğunu eniştesinin intihar girişiminden sonra bir arkadaşından duyduğunu da söyledi.

ORTAĞI İTİRAF ETMİŞTİ

Kayıp olarak 9 gün boyunca aranan iş adamını öldüren ortağı Mustafa Özbelen, avukatıyla birlikte Bodrum Cumhuriyet Başsavcılığı'na giderek ortağının kayıp olmadığını, karısıyla ilişkisi olduğu için kendisinin öldürdüğünü itiraf etmişti.

BALDIZ İFADE VERDİ

Soruşturmayı derinleştiren Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri Mustafa Özbelen ile birlikte karısı T. Özbelen'i, kayınpederini, kayınvalidesini, baldızı K.S'yı ve evdeki hizmetçiyi de gözaltına almıştı.


"ABLANA SÜRPRİZİM VAR"

Baldız K.S, Ali Özdemir'in kaybolduğu günden bir gün önce eniştesi ile arasında geçen konuşmaları ifadesinde anlattı. K.S'nın ifadesine göre hep beraber eğlendikleri gece ayrılırken eniştesi Mustafa Özbelen kendisine "Bu gece iyi eğlendik. Yarın da benim ablana bir sürprizim olacak. Sen onu sabah kahvaltıya götür" dedi.

EŞİNİ EVDEN UZALAŞTIRDIKTAN SONRA CİNAYETİ İŞLEDİ

Yapılan değerlendirmeye göre Özbelen, böylece eşinin evden uzaklaşmasını sağladı ve örtülü bir mesaj da vermiş oldu. Eşi ve baldızı kahvaltıya gittikten sonra da cinayeti işledi.

(Kaynak: Milliyet)

YORUMLAR


Doğu'daki 5 İlde Yapılan Seçim Anketinde, HDP Diğer Partileri Geride Bıraktı Fuhuş Operasyonunda Yakalanan 2 Erkeğin HIV Virüsü Taşıdıkları Ortaya Çıktı

Rusya'da Üniversite Binası Çöktü! 21 Kişi Enkaz Altına Kaldı