Son Dakika Haberleri: Boeing Ceo: 737 Max Yazılım Güncellemesinde İlerleme Var

Boeing Ceo: 737 Max Yazılım Güncellemesinde İlerleme Var

2 ay önce

– Boeing CEO'su Denins Muilenburg şirketin 737 Max modeli için yazılım güncellemesi çalışmalarında istikrarlı bir ilerleme sağlandığını ve sertifikalandırma işlemi öncesinde son test uçuşunun yapıldığını duyurdu.

Boeing Ceo: 737 Max Yazılım Güncellemesinde İlerleme Var, System.String[]
Boeing CEO'su Denins Muilenburg şirketin 737 Max modeli için yazılım güncellemesi çalışmalarında istikrarlı bir ilerleme sağlandığını ve sertifikalandırma işlemi öncesinde son test uçuşunun yapıldığını duyurdu.

Twitter hesabından bir video paylaşan Muilenburg, şirketin 737 Max modeli uçaklarının Endonezya ve Etiyopya'daki kazalarının uçakların güç kaybını engelleyen yazılımları nedeniyle olduğunun belirlenmesiyle, yazılım güncellemelerini test ettiklerini ve istkrarlı bir ilerleme sağladıklarını açıkladı.

Muilenberg, "Dün güncellenene yazılımı kullanarak ilk resmi mühendislik testini tamamladık. Bu sertifkalandıra öncesinde son testimizdi" dedi. - İstanbul
Haber Yayın Tarihi : 18.04.2019 09:45 Kaynak: DHADünyadaki En Zehirli Akrep Aydın'ın Nazilli İlçesinde Görüntülendi! İstanbul Yarışından Resmen Çekilen DSP Adayı Aydın: Her Şey Çok Güzel Olacak Japonya'da İki Kavun 280 Bin Liraya Satıldı