Artvin'de dehşete düşüren olay! Boğarak katlettiği eşini boş araziye gömüp 3 yıl sonra teslim oldu - Son Dakika

Artvin'de dehşete düşüren olay! Boğarak katlettiği eşini boş araziye gömüp 3 yıl sonra teslim oldu

18.01.2022 10:28
Artvin'de dehşete düşüren olay! Boğarak katlettiği eşini boş araziye gömüp 3 yıl sonra teslim oldu

Artvin'de 3 yıllık evli olduğu eşiyle tartışan adam, boğarak öldürdüğü eşini battaniyeye sararak boş bir araziye gömdü. 3 yıl sonra suçunu itiraf ederek jandarmaya teslim olan adamın gösterdiği alanda, ekipler talihsiz kadının cesedine ulaştı.

Artvin'in Ardanuç ilçesine 2019 yılında çalışmak için gelen F.K., eşi Sinem K.'yı boğarak öldürdü. İddialara göre, Mayıs 2019'da çift arasında kıskaçlık yüzünden evde tartışma çıktı. Çıkan tartışmada F.K., eşi Sinem K.'yı boğarak öldürdü daha sonra battaniyeye sararak boş bir araziye gömdü.

3 YIL SONRA İTİRAF ETTİ

Olayın ardından katil zanlısı eş, ilçeden taşınarak İzmir'e yerleşti. Aradan geçen üç yıl sonra F.K., güvenlik güçlerine teslim olarak suçunu itiraf etti. Eşini gömdüğü yeri göstermek için jandarma eşliğinde Artvin'in Ardanuç ilçesine getirilen katil zanlısı eşin gösterdiği yerde yapılan incelemede talihsiz kadının cesedine ulaşıldı.

Güvenlik güçlerinin nezaretinde Artvin Cumhuriyet Savcılığı gözetiminde bulunan ceset, DNA tespiti yapılmak üzere Trabzon Adli Tıp Kurumuna gönderildi.

YORUMLAR
500
Artvin'de Mayıs ayında kar yağdı, sürü sahipleri kışlanın yolunu tuttu Artvin'de Mayıs ayında kar yağdı, sürü sahipleri kışlanın yolunu tuttu Artvin'de, 'Okullar arası Yöresel Türkü Yarışması' düzenlendi Artvin'de, 'Okullar arası Yöresel Türkü Yarışması' düzenlendi 2. Lig final maçı Kadir Has'ta oynanacak 2. Lig final maçı Kadir Has'ta oynanacak

Son Dakika 3. Sayfa Artvin'de dehşete düşüren olay! Boğarak katlettiği eşini boş araziye gömüp 3 yıl sonra teslim oldu - Son Dakika


Advertisement