Boğaziçi Buluşmaları, "Boğaziçi'nde Şıngır Mıngır" - Son Dakika

Boğaziçi Buluşmaları, "Boğaziçi'nde Şıngır Mıngır"

16.01.2017 13:35
Boğaziçi Buluşmaları, "Boğaziçi'nde Şıngır Mıngır"

S.Ü. Sakıp Sabancı Müzesi'nin büyük ilgi gören Boğaziçi Buluşmaları, "Boğaziçi'nde Şıngır Mıngır" başlıklı müzikli bir sohbetle devam ediyor...

S.Ü. Sakıp Sabancı Müzesi (SSM) tarafından düzenlenen ve büyük ilgi gören Boğaziçi Buluşmaları'nın 6.'sı, "Boğaziçi'nde Şıngır Mıngır" başlığıyla 21 Ocak Cumartesi günü saat 15:30'da SSM'de gerçekleştirilecek.

Türk müziği tarihçisi Ersu Pekin'in, başlığında Salah Birsel'in "Boğaziçi Şıngır Mıngır" kitabına göndermelerde bulunduğu buluşmada, Boğaziçi'nin klasik Türk müziği âlemleri anlatılacak.

Solist Güzin Değişmez ve sazendelerinin de kanun ve kemençe ile Pekin'e eşlik edeceği "Boğaziçi'nde Şıngır Mıngır", Boğaziçi'nin Klasik Türk müziği alemlerini keşfetmek isteyenleri bekliyor.

YORUMLAR
500
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Boğaziçi Buluşmaları, 'Boğaziçi'nde Şıngır Mıngır' - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement