Boğazlıyan'da Tarım Oğulcuk Barajı'yla Gelişecek - Son Dakika

Boğazlıyan'da Tarım Oğulcuk Barajı'yla Gelişecek

19.01.2012 11:34
Boğazlıyan'da Tarım Oğulcuk Barajı'yla Gelişecek, System.String[]

AK Parti'nin Yozgat Boğazlıyan İlçe Başkanı Hamza Kaya, Oğulcuk Barajı'nın temelinin yıl içerisinde atılacağını bu kapsamda ilçe tarımının baraj sayesinde daha da gelişeceğini söyledi.

AK Parti'nin Yozgat Boğazlıyan İlçe Başkanı Hamza Kaya, Oğulcuk Barajı'nın temelinin yıl içerisinde atılacağını bu kapsamda ilçe tarımının baraj sayesinde daha da gelişeceğini söyledi.

Başkan Kaya, yaptığı açıklamada ilçe tarımının gelişimine çok büyük katkı sağlayacak Oğulcuk Barajı projesinin gerçekleşmesinde Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ başta olmak üzere milletvekilleri Ertuğrul Soysal ve Yusuf Başer'in büyük destekleri olduğunu belirtti. Başkan Kaya, "Bir hayalimiz daha gerçekle buluşacak. Oğulcuk Barajı, Boğazlıyan tarımına hayat verecek." dedi.

Boğazlıyan'ın tarımdan, eğitime, sağlıktan diğer yatırım ve hizmetlere varıncaya kadar tümünün takipçisi olduklarını ifade eden AK Parti Boğazlıyan İlçe Başkanı Hamza Kaya, açıklamasında şunları dile getirdi: "Oğulcuk Barajı'nın temelini inşallah yıl içerisinde atmayı planlıyoruz. Boğazlıyan'ımız Yozgat'ın en önemli tarım merkezlerinden biridir. Bu kapsamda Oğulcuk Barajı'nın hizmete girmesi ilçe tarımına çok ciddi katkı sağlayacak. Çiftçilerimiz tarlalarını Oğulcuk Barajı'ndan sulayarak, daha az maliyetle, daha fazla ürün elde edecek."

Boğazlıyan'ın yıllardır konuşulan ancak bir türlü hayata geçirilemeyen projelerinin iktidarları döneminde peş peşe gerçekleştirildiğini kaydeden Başkan Kaya, sözlerine şöyle devam etti: "Boğazlıyan'ın gelişip kalkınması, hizmet ve yatırımlara kavuşması noktasında büyük pay ve katkıları olan başta Başbakan Yardımcımız Bekir Bozdağ olmak üzere milletvekillerimiz Ertuğrul Soysal ve Yusuf Başer'e teşekkür ediyorum. Her şeyin en güzeline layık olan Boğazlıyanımıza, milletvekillerimizin destekleriyle daha nice müjdeler vereceğimize yürekten inanıyorum."

Boğazlıyan'da Tarım Oğulcuk Barajı'yla Gelişecek

- Kaynak: CHA

Son Dakika Yerel Boğazlıyan'da Tarım Oğulcuk Barajı'yla Gelişecek - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Bekçi, trafikte üzerine tüfekle yürüyen kişiyi vurarak durdurdu Altının kilogramı 490 bin liraya yükseldi 15 yıldır komada olan prens, ilk kez elini oynattı Hamit Altıntop: Mesut Özil bu durumun altından en iyi şekilde kalkacaktır Göztepe ile karşılaşacak Kasımpaşa'da 2 futbolcunun koronavirüs testi pozitif çıktı Süper Lig hakemi Ümit Öztürk koronavirüse yakalandı Tekstil işçisi kahvehane tuvaletinde bileğini keserek intihar etti Erdoğan'ın S-400 açıklamasının hemen ardından ABD'nin vize işlemlerini askıya alması dikkat çekti