Son Dakika Haberleri: Boksör kadın, tartıştığı kocasının testislerini kanatana kadar sıkarak hastanelik etti!

Boksör kadın, tartıştığı kocasının testislerini kanatana kadar sıkarak hastanelik etti!

7 gün önce

Rusya'da 27 yaşındaki kadın, tartıştığı eski kocasına tekme attıktan sonra testislerini kanatana kadar sıkarak hastanelik etti. Ameliyatla testisi alınan talihsiz adam kısır kaldı.

Rusya'da 27 yaşındaki boksör Rimma Gayazova isimli kadın tartıştığı eski kocasının testislerini kanatana kadar sıkarak hastanelik etti.

KISIR KALDIĞI İÇİN ŞİKAYETÇİ OLDU

İddiaya göre çocuklarını görmek için eski koca Gayazova'nın evine gitti. Gayazova ve eski kocası arasında asansörde tartışma çıktı. Kendine hakim olamayan öfkeli kadın önce eski kocasına tekme attı. Daha sonra ise adamın testislerini kanatana kadar sıktı. Hastanelik olan eski koca ameliyat olarak testislerini aldırdı. Kısır kaldığı için karısından şikayetçi oldu.

"KENDİMİ SAVUNDUM"

Kocasının şikayeti üzerine hapis cezasıyla yargılanan Gayazova ifadesinde, "Eski kocam, çocuklarımı almakla tehdit ederek bana saldırdı. Bende diz atarak kendimi savundum." dedi.

Boksör kadın, tartıştığı kocasının testislerini kanatana kadar sıkarak hastanelik etti!
Haber Yayın Tarihi : 12.06.2019 09:18 

YORUMLAR


Zerrin Özer'in boşanma kararı aldığı Murat Akıncı'dan 2 kadın şikayetçi olmuş Dorukhan Toköz eski kulübünü unutmadı PUBG'de yeni güncellemeyle radyo mesajı dönemi! Kolarov transferi için Ali Koç'a tepki: Biz aptal mıyız?