Son Dakika Haberleri: Bölge Müdürü Özalban, Başkan Yılmaz'ı Ziyaret Etti

Bölge Müdürü Özalban, Başkan Yılmaz'ı Ziyaret Etti

7 yıl önce

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü'nün kuruluşunun 166.yılı dolayısıyla Samsun Tapu ve Kadastro 10.Bölge Müdürü Hasan Özalban ve beraberindekiler Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ı ziyaret etti.

Bölge Müdürü Özalban, Başkan Yılmaz'ı Ziyaret Etti, System.String[]
Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü'nün kuruluşunun 166. yılı dolayısıyla Samsun Tapu ve Kadastro 10. Bölge Müdürü Hasan Özalban ve beraberindekiler Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ı ziyaret etti.

Tapu ve Kadastro 10. Bölge Müdürü Hasan Özalban, Bölge Müdür Yardımcıları Hasan Uzun, İlhan Üçkardeşler ve şube müdürleri ile birlikte Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'a nezaket ziyaretinde bulundu. Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Kenan Şara'nın da hazır bulunduğu ziyarette Bölge Müdürü Hasan Özalban, Başkan Yusuf Ziya Yılmaz'a çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Başkan Yusuf Ziya Yılmaz nezaket ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, "Samsun'daki senkronizelere dayalı ve başarılı çalışmalarınız için Büyükşehir Belediyesi Başkanı olarak çok teşekkür ediyorum. Bölge genelinde başarılı ve yararlı bir çalışma yürütüyorsunuz. Başarılarınızın devamını diliyorum" dedi.

Bu arada, Tapu ve Kadastro 16. Bölge Müdürlüğü görevinden 10. Bölge Müdür Yardımcılığı görevine getirilen Hasan Uzun, Samsun'da görevine başladı. - SAMSUN
Haber Yayın Tarihi : 21.05.2013 01:12 Kaynak: İHAKaradenizli Kardeşler "Yürüyen Serender" Yaptı Belediye Meclisi, Tunceli Belediyesinin Tabelası "Dersim" Olarak Değiştirme Kararı Aldı Ekrem İmamoğlu'dan Ahmet Hakan Açıklaması: Sözünüzü Bitirin Sayın İmamoğlu Diyebilirlerdi