Bolu Belediye Başkanı Yılmaz."Şehrimizi Allah'ın Verdiği Doğal Güzellikleri ile Uyumla Hale... - Son Dakika

Bolu Belediye Başkanı Yılmaz."Şehrimizi Allah'ın Verdiği Doğal Güzellikleri ile Uyumla Hale...

25.11.2012 17:24
Bolu Belediye Başkanı Yılmaz.

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, "Şehrimizi Allah'ın verdiği doğal güzellikleri ile uyumla hale getirmek için çok yoğun bir çaba içindeyiz" dedi.

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, "Şehrimizi Allah'ın verdiği doğal güzellikleri ile uyumla hale getirmek için çok yoğun bir çaba içindeyiz" dedi.

Basın mensuplarına açıklama yapan Yılmaz, Bolu'nun gelişen bir şehir olduğunu ifade ederek, Bolu'nun otoyol yolculuğu ile Türkiye nüfusunun üçte birine ulaşabilinen bir yer olduğunu belirtti.

Yılmaz, Bolu'nun Allah'ın doğal güzellerinin cömertçe verdiği bir yer olduğunu anlatarak, "Bu kadar güzel bir coğrafyayı Türkiye'de ve dünya da bulamasınız. Şehrimizi Allah'ın verdiği doğal güzellikleri ile uyumla hale getirmek için çok yoğun bir çaba içindeyiz" diye konuştu.

Çalışmalar yapılırken vatandaşlara bir takım sıkıntılar verildiğini anlatan Yılmaz, "Ama artık tünelin ucu görünmeye başladı. Şehrimizi yeniden dizayn ediyoruz" diye konuştu.

Şehrin içerisinde bir sanayi sitesinin olduğunu dile getiren Yılmaz,

"Sanayi 40 - 50 yıl önce yapılmış ve dökülmüş. Çıkmalarla rezil bir görüntüye dönüşmüştü. Burayı da şekillendirelim dedik. Sanayiyi taşımak için bir gayrete girdik ama yanımızda kimseyi göremedik. Eski sanayimiz 280 dönümlük bir yer. Acaba yarısını oradan taşıyabilecek iknayı yapabilir miyim düşünürken, şu an itibariyle, Başbakanlıktan aldığımız onay gereği 600 dönümlük alanı kamulaştırdık. Şehrimizi geleceğe taşımak için yoğun bir gayretimiz var" dedi.

Muhabir: Emin Gürbüz

Yayıncı: Murat Paksoy - BOLU

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Bolu Belediye Başkanı Yılmaz.'Şehrimizi Allah'ın Verdiği Doğal Güzellikleri ile Uyumla Hale... - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Ateşkesi 4 dakikada bozan Ermenistan Başbakanı Paşinyan'dan akılalmaz sözler: Anlaşmaya sıkı sıkıya bağlıyız Denizi olmayan Diyarbakır'da tekne alt geçitte mahsur kaldı Son Dakika: Yükselişleri durdurulamıyor! Dolar ve euro haftaya rekorla başladı İETT otobüsünde yandaki kadına bakıp mastürbasyon yapan sapık kamerada Trabzonspor'da Eddie Newton gidiyor Abdullah Avcı geliyor Dünyada en çok aranan teröristler listesindeydi! El Kaide'nin üst düzey isimlerinden Abu Muhsin al-Masri öldürüldü MasterChef Türkiye'den elenen yarışmacı gözyaşları içinde veda etti 20 yaşındaki genç nakkaş iskeleden düşerek hayatını kaybetti