Bolu'da cumhuriyet bayramı coşkuyla kutlandı - Son Dakika

Bolu'da cumhuriyet bayramı coşkuyla kutlandı

29.10.2019 14:25
Bolu'da cumhuriyet bayramı coşkuyla kutlandı, System.String[]

Bolu'da Cumhuriyet Bayramı coşkuyla kutlandıBolu'da, Cumhuriyet'in kuruluşunun 96'ncı yılı coşkuyla kutlandı.

Bolu'da Cumhuriyet Bayramı coşkuyla kutlandı

Bolu'da, Cumhuriyet'in kuruluşunun 96'ncı yılı coşkuyla kutlandı. Öğrencilerin 200 metrelik Türk bayrağı taşıması büyük alkış aldı.

Bolu'da, Cumhuriyet'in kuruluşunun 96'ncı yılı, Demokrasi Meydanı'nda düzenlenen törenle kutlandı. Törene, Bolu Valisi Ahmet Ümit, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Garnizon Komutan Vekili Piyade Kıdemli Albay Göksel Çaylı, öğrenciler ve çok sayıda vatandaş katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın ardından törende konuşan Bolu Valisi Ahmet Ümit, Bugün Cumhuriyet'in kurulduğu gün kadar heyecanlı ve güçlü olmalıyız. Sesimizle, alkışımızla, konuşmamızla, duruşumuzla her zamankinden daha güçlü, daha zinde ve daha mutlu bir şekilde günün anlamını idrak etmeye çalışmalıyız. dedi.

Vali Ümit'in konuşmasının ardından halk oyunu gösterilerinin düzenlendiği törende, öğrenciler Türk bayrakları ve asker selamıyla geçiş yaptı. Polis ve jandarma ekipleri de törende geçiş yaptı. Yaklaşık 2 bin öğrencinin katıldığı törende, yüzlerce öğrencinin 200 metrelik Türk bayrağını taşıması büyük alkış aldı.

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Bolu'da cumhuriyet bayramı coşkuyla kutlandı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! Rus savaş uçakları İdlib'de ılımlı muhaliflerin eğitim kampını vurdu Aslı Hünel ve Saruhan Hünel'in babaları koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti Nevşehir'de otobüste genç kıza cinsel saldırıda bulunan şahıs şoför tarafından yakalandı Son Dakika! Aliyev, Ermenistan'a silah gönderen ülkelere yüklendi: Listesi bende var, ateşkes isteyen niye silah gönderir? 6 aylık hamile eşinin gözleri önünde öldürülmüştü! Olayın görüntüleri ortaya çıktı Polis peşlerine düşünce 1 kilo esrarı yola döktüler Araba kiralamak isterken her şeyini kaybeden emekli yarbayın hayatı kabusa döndü Fransız futbolcu Pogba, Macron'un İslam karşıtı sözlerine kızıp Milli Takım'ı bıraktı