Bolu'da soğuktan musluklar dondu - Son Dakika

Bolu'da soğuktan musluklar dondu

26.01.2023 11:41

Bolu'da soğuktan musluklar dondu Donan muslukları pürmüzle açmaya çalıştılarBOLU Bolu, Meteoroloji Gözlem İstasyonundan alınan meteorolojik parametrelerde, bu gece eksi 12 dereceyle dondu.

Bolu'da soğuktan musluklar dondu

Donan muslukları pürmüzle açmaya çalıştılar

BOLU Bolu, Meteoroloji Gözlem İstasyonundan alınan meteorolojik parametrelerde, bu gece eksi 12 dereceyle dondu.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü 1711 Otomatik Meteoroloji Gözlem İstasyonundan alınan il ve ilçelere ait meteorolojik parametrelerde Bolu'da bu gece en düşük sıcaklık eski 12 derece olarak ölçüldü. Şehir merkezinde araçların camları donarken çoğu araç çalışmakta zorlandı. Öte yandan kent merkezinde bulunan su çeşmeleri dondu. Belediye ekipleri pürmüz yardımıyla donan muslukları açtı.

Bolu'da ölçülen sıcaklıklar

Batı Karadeniz Ormancılık Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü -12,3, Mudurnu ilçesi -9,4, Kartalkaya Kayak Merkezi -9,1, Dörtdivan ilçesi -9,1, Dörtdivan ilçesi Çetikören Köyü -7,9, Gerede ilçesi Samat Köyü -7,4, Göynük ilçesi Himmetoğlu Köyü -7,1, Yeniçağa ilçesi -6,7, Seben ilçesi -5,6, Baltalı Köyü -5,2, Gerede ilçesi -4,9, Merkez ilçesi -4,6, Abant Gölü Milli Parkı-4,5 olarak kayıtlara geçti.

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500
PENDİK'TE TIR ÜST GEÇİDE ÇARPTI: 1 YARALI PENDİK'TE TIR ÜST GEÇİDE ÇARPTI: 1 YARALI Kırmızı ışıkta geçen tırın hafif ticari araca vurma anı güvenlik kamerasında Kırmızı ışıkta geçen tırın hafif ticari araca vurma anı güvenlik kamerasında Depremzedeler, gazi ve şehit aileleri ilk iftarda bir araya geldi Depremzedeler, gazi ve şehit aileleri ilk iftarda bir araya geldi

Son Dakika Güncel Bolu'da soğuktan musluklar dondu - Son Dakika


Advertisement