BOLU DAĞI'NDA KAR YAĞIŞI BAŞLADI - Son Dakika

BOLU DAĞI'NDA KAR YAĞIŞI BAŞLADI

29.01.2023 13:47

BOLU Dağı'nın TEM ve D-100 geçişlerinde kar yağışı başladı.

BOLU Dağı'nın TEM ve D-100 geçişlerinde kar yağışı başladı. Kar yağışı nedeniyle Karayolları ekipleri kar küreme ve tuzlama çalışması yaptı.

Bolu Dağı'nın D-100 ve TEM yolları geçişlerinde, etkili olan sağanak yağış akşam saatlerinde yerini kar yağışına bıraktı. Yolda kar örtüsünün oluşmaması için Karayolları ekipleri kar küreme çalışması başlattı. Karayolları ekipleri, dik rampaları ve virajlı yollarıyla bilinen Bolu Dağı'nda buzlanmayı önlemek için güzergahta tuzlama çalışması yaptı. Ekiplerin yaptığı kar küreme ve tuzlama çalışmasıyla ulaşımda aksama olmadı. Bölgede kar yağışının sabah saatlerine kadar sürmesi bekleniyor. (DHA)

Kaynak: DHA
YORUMLAR
500
Anadolu Otoyolu'nun Bolu geçişinde 58 araç birbirine girdi! 2'si ağır 10 yaralı Anadolu Otoyolu'nun Bolu geçişinde 58 araç birbirine girdi! 2'si ağır 10 yaralı BOLU'DA 58 ARACIN KARIŞTIĞI KAZADA ANKARA İSTİKAMETİ ULAŞIMA KAPANDI: 10 YARALI (4) BOLU'DA 58 ARACIN KARIŞTIĞI KAZADA ANKARA İSTİKAMETİ ULAŞIMA KAPANDI: 10 YARALI (4) Bolu'da 58 aracın karıştığı kazada Ankara istikameti ulaşıma kapandı: 10 yaralı (3) Bolu'da 58 aracın karıştığı kazada Ankara istikameti ulaşıma kapandı: 10 yaralı (3)

Son Dakika Güncel BOLU DAĞI'NDA KAR YAĞIŞI BAŞLADI - Son Dakika


Advertisement