BOLU DAĞI'NDA KAR YAĞIŞI BAŞLADI - Son Dakika

BOLU DAĞI'NDA KAR YAĞIŞI BAŞLADI

28.01.2023 22:43

BOLU Dağı'nın TEM ve D-100 geçişlerinde kar yağışı başladı.

BOLU Dağı'nın TEM ve D-100 geçişlerinde kar yağışı başladı. Kar yağışı nedeniyle Karayolları ekipleri kar küreme ve tuzlama çalışması yaptı.

Bolu Dağı'nın D-100 ve TEM yolları geçişlerinde, etkili olan sağanak yağış akşam saatlerinde yerini kar yağışına bıraktı. Yolda kar örtüsünün oluşmaması için Karayolları ekipleri kar küreme çalışması yaptı. Karayolları ekipleri, dik rampaları ve virajlı yollarıyla bilinen Bolu Dağı'nda buzlanmayı önlemek için güzergahta tuzlama çalışması yaptı. Ekiplerin yaptığı kar küreme ve tuzlama çalışmasıyla ulaşımda aksama olmadı. Bölgede kar yağışının sabah saatlerine kadar sürmesi bekleniyor.

Kaynak: DHA
YORUMLAR
500
Bolu'da depremzedelere yardım yapan 105 iş insanına teşekkür belgesi verildi Bolu'da depremzedelere yardım yapan 105 iş insanına teşekkür belgesi verildi Çin'in Antik Çay Ağaçlarıyla Ünlü Dağında Bahar Hasadı Festivalle Başladı Çin'in Antik Çay Ağaçlarıyla Ünlü Dağında Bahar Hasadı Festivalle Başladı Ahşap ev ve tahıl ambarı çıkan yangında küle döndü Ahşap ev ve tahıl ambarı çıkan yangında küle döndü

Son Dakika Güncel BOLU DAĞI'NDA KAR YAĞIŞI BAŞLADI - Son Dakika


Advertisement