Çiftçilerin "köstebek" mücadelesi - Son Dakika

Çiftçilerin "köstebek" mücadelesi

04.05.2021 14:35

Bolu'nun Mudurnu ilçesinde çiftçiler, tarlalarına ektikleri ürünlere zarar veren köstebekleri kurdukları tuzakla yakalıyor.

Bolu'nun Mudurnu ilçesinde çiftçiler, tarlalarına ektikleri ürünlere zarar veren köstebekleri kurdukları tuzakla yakalıyor.

İlçeye bağlı cuma köyünde yaşayan Dursun Sarı, yonca ektiği tarlasındaki köstebekleri yakalamak için çalışma başlattı.

Köstebek öbeklerini çapa ve kazma yardımıyla kazan Sarı, deliklere kapan kurdu.

Dursun Sarı, tarlalarında köstebeklerin eksik olmadığını ifade ederek, "Bunlarla mücadele etmek çok zor. Ben de kurduğum tuzaklarla köstebekleri yakalıyorum. Köstebekleri yakalamazsam tarladan ürün alma şansım yok." diye konuştu.

Çiftçilerin köstebek mücadelesi
Çiftçilerin köstebek mücadelesi
Çiftçilerin köstebek mücadelesi
Çiftçilerin köstebek mücadelesi

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Çiftçilerin 'köstebek' mücadelesi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Koronavirüs testi pozitif olan genç kadın, arkadaşlarıyla alkol alıp ormanda kayboldu Koronavirüs testi pozitif olan genç kadın, arkadaşlarıyla alkol alıp ormanda kayboldu 15. kez kısıtlama cezası yiyen kadından hayrete düşüren sözler: Niye ödeyeyim, markayım ben 15. kez kısıtlama cezası yiyen kadından hayrete düşüren sözler: Niye ödeyeyim, markayım ben Netflix Türkiye duyurdu: Fatih Terim'le belgesel çekiliyor Netflix Türkiye duyurdu: Fatih Terim'le belgesel çekiliyor "Korona var öpme" klibi çeken ünlü türkücü Aydın Aydın, salgından kaçamadı Tepki çeken gözaltı görüntüsüyle ilgili Fatih Kaymakamlığı'ndan açıklama geldi: Görevli personel hakkında idari soruşturma başladı Tepki çeken gözaltı görüntüsüyle ilgili Fatih Kaymakamlığı'ndan açıklama geldi: Görevli personel hakkında idari soruşturma başladı ABD'de hayrete düşüren olay! 2 yaşındaki bir çocuk annesini bacağından, babasını ise kafasından vurdu ABD'de hayrete düşüren olay! 2 yaşındaki bir çocuk annesini bacağından, babasını ise kafasından vurdu Son Dakika: 2023'te yapılacak Şampiyonlar Ligi finaline İstanbul ev sahipliği yapacak Son Dakika: 2023'te yapılacak Şampiyonlar Ligi finaline İstanbul ev sahipliği yapacak Picasso'nun Picasso'nun "Pencerenin yanında oturan kadın" tablosu 875 bin liraya satıldı
Advertisement