Bolu gölcük tabiat parkı'nda beyaz güzellik - Son Dakika

Bolu gölcük tabiat parkı'nda beyaz güzellik

04.12.2019 15:36

Gölcük Tabiat Parkı'nda beyaz güzellikBolu'da, kar yağışı ile birlikte beyaz örtüyle kaplanan Gölcük Tabiat Parkı'nda kartpostallık görüntüler oluştu.

Gölcük Tabiat Parkı'nda beyaz güzellik

Bolu'da, kar yağışı ile birlikte beyaz örtüyle kaplanan Gölcük Tabiat Parkı'nda kartpostallık görüntüler oluştu.

Çam ormanlarının arasında saklı Gölcük, dün gece saatlerinde başlayan kar yağışı ile birlikte beyaza büründü. Tabiat Parkı'nda kar kalınlığı 10 santime ulaştı. Göl çevresindeki alanlar ve çam ormanlarının beyaz örtüyle kaplanması ile birlikte kartpostallık görüntüler oluştu.

Ziyaretçiler, doğa harikası parkta beyaz güzelliğin keyfini çıkarırken, karla kaplı göl çevresinde yürüyüş yapıp, bol bol fotoğraf çekti.

Etkili olan sis ise görüş mesafesini düşürdü.

Bolu gölcük tabiat parkı'nda beyaz güzellik
Bolu gölcük tabiat parkı'nda beyaz güzellik
Bolu gölcük tabiat parkı'nda beyaz güzellik
Bolu gölcük tabiat parkı'nda beyaz güzellik

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Bolu gölcük tabiat parkı'nda beyaz güzellik - Son Dakika


Son Dakika

Beşiktaş, Kasımpaşa maçında 2016'daki patlamada şehit olan vatandaşlarımızı andı Koronaya karşı umut olması beklenen Pfizer/BioNTech aşısının üretim süreci görüntülendi Vodafone Stadı'nda ilk gol geldi! Beşiktaş, yıldız ismiyle öne geçti Vaka sayısının yüzde yüz arttığı Antalya'da aile içi bulaşlar yüksek Yunanistan diyalog çağrılarına bahane uydurdu: Türkiye'nin eylemleri ikna edici değil Kahramanmaraş'ta polisimizi şehit eden katilin cenazesi morgda kaldı Tek bir koronavirüs vakasının görülmediği Kuzey Kore'den skandal önlem: Sınırdan geçeni vuruyorlar Anne ve babanın tüfekle vurulan çocukları için feryadı yürekleri dağladı