Bolvadin'de Her Gün 3 Bin Kişiye İftar Veriliyor - Son Dakika

Bolvadin'de Her Gün 3 Bin Kişiye İftar Veriliyor

17.07.2014 10:39
Bolvadin'de Her Gün 3 Bin Kişiye İftar Veriliyor, System.String[]

Afyonkarahisar'ın Bolvadin ilçesinde belediye ve hayırseverlerin katkılarıyla hazırlanan iftar organizasyonunda her gün 3 bin kişiye iftar veriliyor.

Bolvadin ilçesinde belediye ve hayırseverlerin katkılarıyla hazırlanan "Ramazan mutfağı" adlı iftar organizasyonunda her gün 3 bin kişiye iftar veriliyor.

Çınaraltı Park'ta her akşam verilen iftardan çok sayıda vatandaş yararlanıyor. Bolvadin eski Belediye Başkanı Hasan Basri Yazıcı, organizasyonla ilgili yaptığı açıklamada, Bolvadin'de ayağa dahi kalkamayacak birçok kişinin olduğunu söyledi.

İhtiyaç sahiplerine yardım etmeye çalıştıklarını belirten Yazıcı, "Yüce Allah'ın lütfettiği bu bir ay boyunca onlara yardımcı olmazsak hesap günü geldiğinde bunun hesabını Yüce Allah'a veremeyiz" dedi.

Bolvadin'de Her Gün 3 Bin Kişiye İftar Veriliyor

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Bolvadin'de Her Gün 3 Bin Kişiye İftar Veriliyor - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Boşta kalan Nwakaeme'nin yaptığı kafa vuruşu direkte patladı, Muslera da arkadaşlarına yüklendi Boşta kalan Nwakaeme'nin yaptığı kafa vuruşu direkte patladı, Muslera da arkadaşlarına yüklendi Açık artırmaya çıkan Kuzey yarımkürenin ilk kirazı 500 TL'den alıcı buldu Açık artırmaya çıkan Kuzey yarımkürenin ilk kirazı 500 TL'den alıcı buldu Öğrencisinin, Öğrencisinin, "Çok komik adam" diye bahsetmesi üzerine Vural, "Ben adamı güle güle..." yanıtını verince ortalık yıkıldı Nagihan Karadere'nin acı günü! Ablası genç yaşında kalp krizinden vefat etti Nagihan Karadere'nin acı günü! Ablası genç yaşında kalp krizinden vefat etti Yılmaz Vural son saniye zaferiyle havalara uçunca öğrencisi Emrah Başsan, Yılmaz Vural son saniye zaferiyle havalara uçunca öğrencisi Emrah Başsan, "Çok komik adam" yorumunu yaptı Kağıttan gemilerini yüzdürdüğü çaya düşen 5 yaşındaki Ferman, hayatını kaybetti Kağıttan gemilerini yüzdürdüğü çaya düşen 5 yaşındaki Ferman, hayatını kaybetti Dünyaca ünlü ajanstan yeni Kabine değişikliği iddiası: Bayramdan sonra 4-5 bakan daha değişebilir Dünyaca ünlü ajanstan yeni Kabine değişikliği iddiası: Bayramdan sonra 4-5 bakan daha değişebilir Ülkesinde güvende hissetmeyen Fransız komedyen M'Bala, Erdoğan'a sığınma talebi sunacak Ülkesinde güvende hissetmeyen Fransız komedyen M'Bala, Erdoğan'a sığınma talebi sunacak