Bolvadin'de Duvar Resimlerinin Karalanmasına Tepki - Son Dakika

Bolvadin'de Duvar Resimlerinin Karalanmasına Tepki

30.08.2018 16:46
Bolvadin'de Duvar Resimlerinin Karalanmasına Tepki, System.String[]

Afyonkarahisar’ın Bolvadin ilçesinde şehrin muhtelif caddelerine geçmiş yıllarda yapılan resimlere kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce yazılar yazılması tepkilere neden oldu.

Afyonkarahisar'ın Bolvadin ilçesinde şehrin muhtelif caddelerine geçmiş yıllarda yapılan resimlere kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce yazılar yazılması tepkilere neden oldu.

Bolvadin eski belediye Başkanı Hasan Basri Yazıcı tarafından yıllardır büyük emek verilerek şehrin gözde yerlerine resimler yapılarak güzelleştirilmişti. Büyük emek sarf edilerek yapılan resimler, gece yarısı kimliği belirsiz kişi veya kişilerce sprey boyalarla üzerilerine çeşitli sözler yazılarak karalandı. Yaşanan olay gerek sosyal medyada gerekse ilçe halkı tarafından kınandı.

Yazılan yazıları gören bir vatandaş sosyal medyadaki hesabından tepkisini, "Ey Romayı da biz yaktık diyen, kendi mahallesini pisletmeyi delikanlılık zanneden Şevket efendi. 3 liralık sprey boya ile sağı solu kirletmek erkekliğin şanı mı oluyor simdi. Sana yazıklar olsun utan, utan" sözleriyle dile getirdi. - AFYONKARAHİSAR

Bolvadin'de Duvar Resimlerinin Karalanmasına Tepki
Bolvadin'de Duvar Resimlerinin Karalanmasına Tepki

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Bolvadin'de Duvar Resimlerinin Karalanmasına Tepki - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Türkiye'de 21 Nisan günü koronavirüs nedeniyle 362 kişi vefat etti, 61 bin 967 yeni vaka tespit edildi Son Dakika: Türkiye'de 21 Nisan günü koronavirüs nedeniyle 362 kişi vefat etti, 61 bin 967 yeni vaka tespit edildi Yeni bakanlar TBMM'de yemin etti, AK Parti'nin yeni vekil sayısı değişti Yeni bakanlar TBMM'de yemin etti, AK Parti'nin yeni vekil sayısı değişti Bilim Kurulu Üyesi Turan'dan tam kapanma açıklaması: Tam kapanma önemli bir seçenek, çünkü hastaları kaybediyoruz Bilim Kurulu Üyesi Turan'dan tam kapanma açıklaması: Tam kapanma önemli bir seçenek, çünkü hastaları kaybediyoruz Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı görevini devralan Derya Yanık: Milletimize karşı bir borcumuz var Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı görevini devralan Derya Yanık: Milletimize karşı bir borcumuz var Pusuya düşürülüp kurşunların hedefi oldu! Delik deşik edilen araçtan kanlar içinde çıkarıldı Pusuya düşürülüp kurşunların hedefi oldu! Delik deşik edilen araçtan kanlar içinde çıkarıldı Galatasaray-Trabzonspor maçının ilk devresinde gol sesi çıkmadı! Canlı anlatım Galatasaray-Trabzonspor maçının ilk devresinde gol sesi çıkmadı! Canlı anlatım Taksim'de görevli zabıta memuru sularına el koyduğu seyyar satıcıya tokat attı Taksim'de görevli zabıta memuru sularına el koyduğu seyyar satıcıya tokat attı Davutoğlu'ndan Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı olarak atanan Derya Yanık için dikkat çeken paylaşım Davutoğlu'ndan Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı olarak atanan Derya Yanık için dikkat çeken paylaşım