Bond Kızı İstanbul'da Alışverişte - Son Dakika

Bond Kızı İstanbul'da Alışverişte

02.12.2011 15:46
Bond Kızı İstanbul'da Alışverişte, System.String[]

X Men ve James Bond Filmlerinin seksi oyuncusu Famke Janssen İstanbul'da alışverişte.

James Bond Altın Göz (Golden Eye) ve dünyayı kasıp kavuran X Men filmlerinin seksi güzeli Hollywood'un ünlü oyuncusu Famke Janssen dünyaca ünlü modacı Rıfat Özbek'in sahibi olduğu Yastık By Rıfat Özbek İstanbul Mağazası'nda alışveriş yaparken görüntülendi.

Janssen, Yastık By Rıfat Özbek markasını bildiğini, Londra mağazasına sık sık gittiğini ve İstanbul mağazasını da çok beğendiğini dile getirdi.

İstanbul'da Yastık By Rıfat Özbek'in yeni koleksiyonu "Afrika" ve "Osmanlı Karanfili" koleksiyonunundan yastık satın alan Janssen, Londra'dan arkadaşı olan Yastık By Rıfat Özbek'in tasarımcısı Erdal Karaman'la da sohbet etti.

Erkek arkadaşı D.C. Frates ve yanlarından ayırmadıkları köpeği "Golden" ile İstanbul'a geldiklerini ve hayran kaldıklarını belirten Bond kızı Famke Janssen İstanbul'dan sonra Alaçatı'ya geçeceğini belirtti.

Bond Kızı İstanbul'da Alışverişte

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Magazin Bond Kızı İstanbul'da Alışverişte - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Kamu çalışanlarının mesai saatleri 10.00-16.00 olarak belirlendi Juventus-Dinamo Kiev maçıyla Şampiyonlar Ligi'nde ilk kez bir kadın hakem düdük çalacak Sokak kısıtlamasında, 7 zorunlu hal dışında özel araçla şehirler arası seyahate izin verilmeyecek Tayland'da balıklar 25 milyon lira değerinde balina kusmuğu buldu Barcelona, Messi'nin Maradona'yı andığı gol sevinci sonrası 3 bin euro ceza aldı Doğu Akdeniz'de gerilimi tırmandıran adım! Yunanistan'ın F-35 talebine ABD'den olumlu yanıt geldi İbo Show'un merakla beklenen yeni bölüm konukları belli oldu Burak Yılmaz, 7 maç üst üste gole katkı yaparak kulüp rekoru kırdı