Son Dakika Haberleri: Bonzai Kullanan Taksici Direksiyon Başında Sızdı! O Anlar Kamerada

Bonzai Kullanan Taksici Direksiyon Başında Sızdı! O Anlar Kamerada

5 ay önce

İstanbul'da bonzai kullanan taksi sürücüsü, direksiyon başında sızdı. Çevredeki vatandaşlar bonzai etkisiyle sızan sürücüyü kendine getirmek için büyük çaba harcadı.

Gaziosmanpaşa'da ticari taksi sürücüsü bonzai diye tabir edilen sentetik uyuşturucu maddenin etkisiyle kendinden geçerek direksiyon başında sızdı. Çevredeki vatandaşlar bonzainin etkisiyle sızan sürücüyü kendine getirmek için dakikalarca uğraştı.

BONZAİ KULLANAN TAKSİ SÜRÜCÜSÜ DİREKSİYON BAŞINDA SIZDI

Olay, akşam saatlerinde Gaziosmanpaşa'da meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, 34 TBH 24 plakalı otomobil ile ticari taksicilik yapan kimliği belirsiz sürücü, bonzai diye tabir edilen sentetik uyuşturucu madde kullandı. Uyuşturucu maddenin etkisiyle taksi sürücüsü yolda hareket halindeyken bir süre sonra kendinden geçerek direksiyon başında sızdı.

VATANDAŞLAR KENDİNDEN GEÇEN SÜRÜCÜYÜ AYILTMAK İÇİN DAKİKALARCA UĞRAŞTI

Trafikte ilerleyen sürücü kaldırıma yavaş bir şekilde çarparak durdu. Durumu gören çevredeki vatandaşlar sürücüye yardım etmek için geldiklerinde gördükleri karşısında şoka uğradı. Vatandaşlar kendinden geçen sürücüyü ayıltmak için dakikalarca uğraştı. Çalışmalarında başarılı olamayan vatandaşlar durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen ekipler sürücüyü kendine getirerek polis merkezine götürdü.


YORUMLAR


2019 Maaş Zammı Ortalaması Belli Oldu İçerde Dizisinin Final Yapmasıyla İşsiz Kalan Oyuncu Sedat Payas Yaşadığı Zorlukları Anlattı

Son Dakika! CHP'de Belediye Başkan Adayları Belirlendi! İşte Kesinleşen İller