Bor'da "Huzur Güven" Uygulaması Yapıldı - Son Dakika

Bor'da "Huzur Güven" Uygulaması Yapıldı

22.10.2018 17:54
Bor'da

Bor ilçesinde, Niğde Emniyet Müdürlüğü ile İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince "Niğde Huzur Güven Uygulaması 2" gerçekleştirildi.

Bor ilçesinde, Niğde Emniyet Müdürlüğü ile İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince "Niğde Huzur Güven Uygulaması 2" gerçekleştirildi.

Polis ve jandarma ekiplerince Bor ilçesinde ortaklaşa düzenlenen "Niğde Huzur Güven Uygulaması 2" ile ilçede faaliyet gösteren eğlence mekanlarında kontroller yapıldı.

Denetimlerde çalışma izin belgesi bulunmayan yabancı uyruklu 7 kadın ile konsomatris olarak çalışan 2 kişi tespit edildi.

Yapılan aramalarda da ruhsatsız av tüfeği, tabanca, şarjör, 7 tabanca mermisi, 7 av tüfeği kartuşu ele geçirildi.

İşletmeler hakkında, izinsiz yabancı uyruklu şahıs çalıştırma ve kapalı mekanda sigara içilmesine izin verilmesi dolayısıyla işlem yapıldı, kaçak çalışan yabancı uyruklu kadınlar da İl Göç İdaresine teslim edildi.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Bor'da 'Huzur Güven' Uygulaması Yapıldı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Dev derbide ortalık karıştı! İbra'nın üzerine yürüyen Lukaku zor sakinleştirildi Türkiye'yi ağlatan videosu kurgu çıkan YouTuber Fariz hakkında gözaltına alındı Hatay'da, "kaçak etüt merkezinde çocuğa taciz" iddiasına soruşturma Korkutan koronavirüs araştırması! 4 yeni Kovid-19 belirtisi daha ortaya çıktı Galatasaray'ın anlaşma sağladığı Mostafa Mohamed, İstanbul'a geliyor Hastane korkusundan dolayı kayıplara karışan adam aç susuz halde dağ başında bulundu Selin Ciğerci, reklam yapıp takipçilerini kandırınca sosyal medyada tepki çekti Birlikte kaçtığı 3 çocuklu kadının kocasını sokakta görünce kurşun yağdırdı