Bora Jet Hava Yollarından Belediyeye Ziyaret - Son Dakika

Bora Jet Hava Yollarından Belediyeye Ziyaret

07.09.2012 15:11
Bora Jet Hava Yollarından Belediyeye Ziyaret, System.String[]

Yetkililer Çorlu'ya yapılan seferlerin çoğaltılması için Dalgıç'tan destek istediler ve çalışmalarında başarılar dilediler.

Bora Jet Hava Yolları Ticaret Başkanı Ersan Akyürekli ve Bora Jet Hava Yolları Tarife ve Planlama Müdürü Kemal Bilgin Tekirdağ Belediyesine gelerek Belediye Başkanı Op. Dr. Adem Dalgıç'la görüştüler. Tekirdağ ve Belediye çalışmalarıyla ilgili bilgiler alan haya yolu şirketi yetkilileri Çorlu'ya yapılan seferlerin çoğaltılması için Dalgıç'tan destek istediler ve çalışmalarında başarılar dilediler.

Bora Jet Hava Yollarından Belediyeye Ziyaret

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Bora Jet Hava Yollarından Belediyeye Ziyaret - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

6 maçta 6 gol atan Alanyasporlu Davidson, Süper Lig gol krallığında zirveye oturdu Meteoroloji'den 4 il için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı Bisikletiyle sulama kanalına düşen 2 yaşındaki çocuk, yaşamını yitirdi Tehditlere boyun eğmeyen Erdoğan, ABD'ye meydan okudu: Yaptırımın ne ise geç kalma yap Korkutan koronavirüs araştırması: Mutasyon geçirdi ve artık daha tehlikeli Belediye başkanının "torpil" iddialarına MEB'den jet yalanlama: Mesnetsiz Rekortmen dalgıç, 23 metre derinlikte boyu büyüklüğünde akya avladı Son Dakika! Erdoğan'dan kendisiyle ilgili skandal paylaşım yapan Hollandalı siyasetçiye tepki: Milletvekili müsveddesi, haddini bil