Borcunu ödemeyen müşterisinin evini bastı, anne ve 4 yaşındaki kızını vahşice öldürdü - Son Dakika

Borcunu ödemeyen müşterisinin evini bastı, anne ve 4 yaşındaki kızını vahşice öldürdü

03.12.2020 15:35

Rusya'da, asıl mesleği beden eğitimi öğretmenliği olan 53 yaşındaki güzellik uzmanı Elena Shcherenko, kendisine olan borcunu ödemeyen 38 yaşındaki Anna Abakumova'nun evini bastı. Gözü dönen kadın, anne ve 4 yaşındaki kızı Maria'yı 20 bıçak darbesi ile öldürdü.

Anne ve kızın kanlar içinde kalan cansız bedenleri, Abakumova'nın 12 yaşındaki kızı ve babası Viktor Marshalkin tarafından bulundu.

ESKİ KOCASINDAN ŞÜPHELENDİLER

Polis önce cinayeti Abakumova'nın eski kocasının işlediğinden şüphelendi ve şahsı sorguya aldı. Sorgudan sonra kadının eski kocasının suçsuz olduğu ortaya çıkınca, soruşturma genişletildi.

Borcunu ödemeyen müşterisinin evini bastı, anne ve 4 yaşındaki kızını vahşice öldürdü
Elena Shcherenko

ÖNCE ÖLDÜRDÜ, SONRA SOYDU

Polis, Elena Shcherenko'yu gözaltına aldı. Elena, borcu talep etmek için eve gittiğini, evde aralarında tartışma çıktığını, tartışma esnasında Abakumova'yı ve kızını öldürdüğünü itiraf etti. Elena, ayrıca cinayeti işledikten sonra Abakumova'nın değerli eşyaları ve banka kartlarını çaldığını itiraf etti.

Borcunu ödemeyen müşterisinin evini bastı, anne ve 4 yaşındaki kızını vahşice öldürdü

Son Dakika Dünya Borcunu ödemeyen müşterisinin evini bastı, anne ve 4 yaşındaki kızını vahşice öldürdü - Son Dakika Dünya


YORUMLAR

Son Dakika

Nagelsmann, Beşiktaş ve Galatasaray'ın gündemindeki Sörloth transferine izin vermedi Tepki çeken görüntülerin çekildiği tesisteki dönerler imha edilecek Korona olma korkusu yüzünden diş hekimine gitmeyi reddetti, aldığı ağrı kesiciler sonunu getirdi Genç kadına saatlerce tecavüz eden sanık iş yerinin önünde darbedildi Meteoroloji ve NASA'dan sonra bir su kıtlığı uyarısı da Dünya Yaban Hayatı Fonu'ndan: Türkiye'de kritik seviye aşıldı Emekli polis, iki kuruş için kağıt toplayıcısını pompalıyla kurşunladı Son Dakika! Erdoğan'dan "Restoran ve kafeler yeniden açılacak mı?" sorusuna yanıt: Esneme olabilir, Kabine'de gündeme alacağız Yanlış kapıya dayanan adam az kalsın bir aileyi canından edecekti