Son Dakika Haberleri: Kantin işletmecisi, borcunu ödemeyen adamı okulun önünde tüfekle vurdu

Kantin işletmecisi, borcunu ödemeyen adamı okulun önünde tüfekle vurdu

6 ay önce

Kocaeli'de okul kantini işleten Ferhat C., kendisine borcu olan Erdal K.'ye okulun önünde pompalı tüfekle ateş açtı. Bacaklarından vurulan Erdal K.'ye kanamasını durdurması için gömleğini veren Ferhat C. polise teslim oldu.

Kocaeli'nin Körfez ilçesinde, kantin işletmecisi Ferhan C. borcunu ödemesini istediği Erdal K.'yi okul önünde pompalı tüfekle bacaklarına ateş ederek vurdu. Gömleğini kanamayı durdurması için Erdal K.'ye veren Ferhan C., polise teslim oldu.

POMPALI TÜFEKLE BACAKLARINDAN VURDU

Olay, öğle saatlerinde, Körfez Güney Mahallesi Tarla Sokak'ta bulunan Fatih İlkokulu önünde meydana geldi. Eşiyle birlikte okulun kantinini işleten Ferhan C., iddiaya göre kendisine borcu olan Erdal K.'yı görüşmek için okulun önüne çağırdı. Ferhan C. okul önünde buluştuğu Erdal K.'den borcunu ödemesini isterken, tartışma çıktı. Ferhan C. aracında bulunan pompalı tüfeği alarak Erdal K.'nin bacaklarına 3 el ateş etti. Ferhan C. polisi arayarak olayı bildirdi. Polis ve 112 Acil ekipleri gelmeden önce Ferhan C., üzerindeki gömleği çıkararak kanamayı durdurması için Erdal K.'ye verdi.

POLİS OLAYLA İLGİLİ SORUŞTURMA BAŞLATTI

Olay yerine gelen 112 Acil ekibi, bacağı parçalanan Erdal K.'yi ambulans ile Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırdı. Olayda kullandığı tüfekle birlikte polise teslim olan Ferhan C. ise polis merkezine götürüldü. Olay nedeniyle trafiğe kapatılan sokak, polis ekiplerinin olay yeri inceleme çalışması yapmasının ardından Körfez Belediyesi'ne ait tankerle su tutularak temizlendi. Yol daha sonra trafiğe açılırken, polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Kantin işletmecisi, borcunu ödemeyen adamı okulun önünde tüfekle vurdu
Haber Yayın Tarihi: 10.06.2019 02:20 Kaynak: DHA

YORUMLAR


Devlet hastanesinin acilinde doktor ve hemşirelerden köpük partisi
Silivri'de akılalmaz intihar! Boynuna halat bağlayıp gaza bastı Son dakika: Genelkurmay Eski Başkanı Emekli Orgeneral Yaşar Büyükanıt vefat etti