Bordeaux, maça gelmek isteyen taraftar için okuluna izin mektubu gönderdi - Son Dakika

Bordeaux, maça gelmek isteyen taraftar için okuluna izin mektubu gönderdi

02.12.2019 16:11
Bordeaux, maça gelmek isteyen taraftar için okuluna izin mektubu gönderdi, System.String[]

Fransa Ligue 1'in iddialı ekiplerinden Bordeaux, sosyal medya üzerinden mesaj gönderen ve okula gitmek yerine maça gitmek istediğini söyleyen bir taraftar için okuluna izin mektubu gönderdi.

Fransız ekibi Bordeaux, Ligue 1'in 16. haftasında Nimes ile oynayacakları maç öncesi ilginç bir mektup yazdı.

Fransız ekibi, twitter üzerinden paylaştığı mesajda derse gitmek yerine Bordeaux maçına gitmek istediğini söyleyen bir taraftar için, bir izin mektubu kaleme aldı ve okuluna gönderdi.

Yazılan mektupta, "Bu genç taraftarımızın salı gecesi bir Nicolas De Preville golü görmesi, geleceği için derslerinden daha önemli" ifadelerine yer verilirken bu olay, sosyal medyada en çok konuşulan konulardan biri oldu.

Bordeaux, 15 haftası tamamlanan Ligue 1'de 23 puan ve averajla 5. sırada yer alıyor.

Bordeaux, maça gelmek isteyen taraftar için okuluna izin mektubu gönderdi

Son Dakika Spor Bordeaux, maça gelmek isteyen taraftar için okuluna izin mektubu gönderdi - Son Dakika Spor

YORUMLAR (1)

Son Dakika

Futbol yorumcusu Sinan Engin'in koronavirüs testi pozitif çıktı Gözü dönen şahıs, önce ayrıldığı nişanlısı ve annesini sonra kendini öldürdü Meteoroloji'den 13 il için için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu MAK Danışmanlık, son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı! Barajı üç parti geçiyor Azerbaycan'dan darbe yiyen Paşinyan, halkını tehdit etti: Geri duranları, kaçanları ağır cezalandıracağız Son Dakika: Sağlık Bakanlığı, sağlık çalışanlarına istifa, emeklilik ve izin yasağı getirdi Selçuk Bayraktar'dan Tele1 TV'nin İHA'larla ilgili haberine sert tepki: Siz isteseniz de istemeseniz de uçacak