Bornova Taksim Trio ile Şenlendi - Son Dakika

Bornova Taksim Trio ile Şenlendi

25.08.2014 11:50
Bornova Taksim Trio ile Şenlendi

İzmir Büyükşehir Belediyesi ile Bornova Belediyesi'nin birlikte düzenlediği "Aşık Veysel Sanat Günleri" yaz akşamlarına ayrı bir renk katıyor.

Aşık Veysel Rekreasyon Alanı Amfi Tiyatrosu'nda bu kez Taksim Trio hayranlarıyla buluştu. Alanı dolduran binlerce izleyici şarkılara büyük bir coşku ile eşlik etti

17 Haziran'da Şükriye Tutkun konseri ile başlayan İzmir Büyükşehir ve Bornova Belediyelerinin birlikte düzenlediği "Aşık Veysel Sanat Günleri", Taksim Trio ile devam etti. Aşık Veysel Rekreasyon Alanı Amfi Tiyatrosu'nu dolduran binlerce izleyici coşkulu ve keyifli saatler geçirdi. Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila'nın eşi ile birlikte izlediği konserde, klarnette Hüsnü Şenlendirici, kanunda Aytaç Doğan ve bağlamada İsmail Tunçbilek hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

2007 kurulan ve enstrümantal tarzıyla büyük beğeni toplayan gruba, Aşık Veysel Rekreasyon Alanı'nı dolduran binlerce Bornovalı eşlik etti. Bornova Belediyesi'nin ev sahipliğinde gerçekleşen konserde kimi zaman duygulu, kimi zaman coştu dolu anlar yaşandı. Grupta bağlamacı olarak yer alan İsmail Tunçbilek, doğum gününe rastlayan konserde, Sezen Aksu'ya ait "Belalım" şarkısını kendi has üslubu ile söyledi.

Ünlü klarnetçi Hüsnü Şenlendirici, parça aralarında amfi tiyatroyu dolduran Bornovalılar ile sohbet etti. "Aşık Veysel Sanat Günleri" gibi bir organizasyonun içerinde yer almaktan büyük mutluluk duyduklarını söyleyen Şenlendirici, İzmir Büyükşehir Belediyesi ve Bornova Belediyesi'ne teşekkür etti.

İzmir Büyükşehir Belediyesi ile Bornova Belediyesi'ni birlikte düzenlediği "Aşık Veysel Sanat Günleri" 27 Ağustos Erdal Erzincan & Kayhan Kalhor ile 3 Eylül Servet Kocakaya konserleri ile sona erecek.

YORUMLAR
500
Mavi bebek müjdesi! Demet Evgar doğum yaptı Mavi bebek müjdesi! Demet Evgar doğum yaptı
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Bornova Taksim Trio ile Şenlendi - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement