Borsada günlük işlemler (1) - Son Dakika

Borsada günlük işlemler (1)

16.11.2020 18:47
Borsada günlük işlemler (1), System.String[]

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda ve Tarım9,96-2,83435,48
Acıpayam Selüloz16,83-1,35166,52
Adel Kalemcilik21,362,1036,05
Adese Alışveriş Ticaret3,534,75147,15
Afyon Çimento4,501,8197,52
Ak Enerji2,270,89108,26
Akbank6,310,00-22,19
Akçansa13,420,9038,43
Akdeniz Yatırım Hold.6,573,14211,37
Akfen GMYO4,153,232,47
Akın Tekstil19,702,2342,86
Akiş GMYO3,79-0,2620,99
Akmerkez GMYO56,80-3,73153,52
Aksa9,910,0041,50
Aksa Enerji7,24-1,3690,53
Aksigorta7,691,0541,94
Aksu Enerji12,321,73-17,15
Alarko Carrıer184,409,96208,75
Alarko GMYO17,12-0,1716,48
Alarko Holding6,62-0,3012,68
Albaraka Türk1,760,0015,03
Alcatel Lucent Teletaş29,700,13146,68
Alkim Kağıt13,220,99143,92
Alkim Kimya14,10-0,42127,35
Altınyağ Madencilik ve Enerji2,59-4,07531,71
Altınyunus Çeşme50,00-3,19400,50
Anadolu Efes22,00-2,653,39
Anadolu Grubu Holding22,240,0926,44
Anadolu Hayat Emek.8,27-0,3635,91
Anadolu Isuzu17,559,4144,21
Anadolu Sigorta6,96-1,5667,57
Anel Elektrik3,280,9286,06
Arçelik28,321,7235,89
ARD Bilişim Teknolojileri35,902,10

Arena Bilgisayar37,802,16418,88
Armada Bilgisayar50,251,35206,59
Arsan Tekstil6,861,4891,62
Artı Yatırım Holding6,152,50659,26
Aselsan18,17-0,9874,53
Ata GMYO4,001,27-11,70
Atakule GMYO2,441,6727,08
Atlantis Yatırım Holding4,50-5,86350,00
Atlas Yat. Ort.1,74-1,1480,02
AvivaSA Emeklilik Hayat14,301,786,67
Avrasya GMYO3,185,30110,60
Avrasya Petrol ve Tur.2,973,8563,19
Avrupa Yatırım Holding5,975,85287,66
Ayen Enerji5,694,4063,98
Ayes Çelik Hasır ve Çit10,506,28379,45
Aygaz12,15-0,250,03
Bagfaş17,21-0,062,32
Bak Ambalaj18,35-2,39151,90
Balatacılar Balatacılık7,00-3,98464,52
Bantaş Ambalaj5,36-0,74112,70
Banvit24,660,0032,79
Baştaş Başkent Çimento8,601,78232,05
Batı Çimento4,284,3929,31
Batısöke Çimento2,619,6699,24
Bayrak Taban Sanayi8,262,61

Bera Holding10,28-2,00167,01
Berkosan Yalıtım6,32-0,63130,66
Beşiktaş Futbol Yat.3,12-0,6427,35
Beyaz Filo10,50-1,22235,48
Bilici Yatırım6,38-1,09122,57
Bim Mağazalar68,75-0,2248,78
Birko Mensucat1,31-2,96322,58
Birlik Mensucat2,50-1,19119,30
Bizim Mağazaları15,330,9938,44
Bomonti Elektrik20,789,951523,44
Borusan Mannesmann15,001,4931,00
Borusan Yat. Paz.208,002,97247,17
Bosch Fren Sistemleri1.093,00-1,98279,80
Bossa12,970,2360,92
Brisa18,35-0,3395,65
Burçelik22,702,34290,71
Burçelik Vana71,005,34631,20
Bursa Çimento8,469,02111,32
Carrefoursa25,60-0,85443,52
Casa Emtia Petrol49,5010,00427,16
Ceo Event Medya6,930,5889,23
Coca Cola İçecek59,150,0056,24
Cosmos Yat. Holding7,002,19243,14
Credıtwest Faktorıng5,506,5990,97
Çelebi83,453,02-16,00
Çelik Halat16,80-0,41158,46
Çemaş Döküm2,558,05103,43
Çemtaş14,63-0,4179,97
Çimbeton139,40-1,27237,86
Çimentaş33,60-6,67124,00
Çimsa15,031,0165,53
Çuhadaroğlu Metal6,65-3,62108,46
Dagi Giyim8,8010,00252,00
Dagi Yatırım Holding17,304,91665,49
Dardanel27,669,94629,82
Datagate Bilgisayar15,43-0,1397,57
Demısaş Döküm6,011,3572,70
Denge Holding6,001,01337,96
Deniz GMYO3,47-0,8664,91
Derimod9,91-0,7038,80
Derlüks Deri9,844,68143,22
Desa Deri7,445,3863,88
Despec Bilgisayar11,78-1,83177,83
Deva Holding23,74-0,17165,91
Dinamik Isı Makina Yalıtım11,050,64

Diriteks Diriliş Tekstil3,19-6,18308,97
Ditaş Doğan29,38-1,87208,77
DO-CO381,306,96-32,39
Doğan Burda22,506,53270,68
Doğan Holding2,641,5447,03
Doğtaş Kelebek Mobilya2,690,3763,03
Doğusan3,56-1,1171,15
Doğuş GMYO9,5710,00111,26
Doğuş Otomotiv31,929,99235,29
Döktaş Dökümcülük34,303,818,39
Duran Doğan Basım21,901,0155,98
Dyo Boya11,28-0,44130,20
Eczacıbaşı İlaç6,981,3191,20
Eczacıbaşı Yatırım18,981,3397,04
Edip Gayrimenkul3,101,31123,02
Ege Endüstri1.350,003,85139,97
Ege Gübre125,800,48155,19
Ege Profil21,26-1,4877,61
Ege Seramik8,86-2,74140,86
Egeplast18,81-0,9050,48
Ekiz Kimya8,052,421219,67
Emek Elektrik3,480,87118,87
Eminiş Ambalaj26,20-1,871623,68
Emlak Konut GMYO1,89-0,5330,55
Enerjisa Enerji9,80-3,1645,49
Enka İnşaat7,330,6931,32
Erbosan27,300,669,29
Ereğli Demir Çelik10,89-1,8923,63
Ersu Gıda5,220,58152,17
Escort Teknoloji5,960,00328,78
Esenboğa Elektrik18,64-3,72

Etiler Gıda5,095,17335,93
Euro Kapital Yat. Ort.3,62-2,95125,72
Euro Trend Yat. Ort.4,58-4,98283,64
Euro Yat. Ort.6,99-9,92520,92
Euro Yatırım Holding3,03-0,98102,00
Fade Gıda5,84-1,35

Fenerbahçe Futbol33,82-1,28133,72
Flap Kongre Toplantı Hiz.9,3510,00104,60
F-M İzmit Piston121,50-0,16156,53
Fonet Bilgi Teknolojileri11,260,0046,42
Ford Otosan121,904,5584,38
Formet Çelik Kapı4,97-0,6065,67
Frigo Pak Gıda23,122,76230,03
Galatasaray Sportif3,94-1,7594,09
Garanti Bankası8,951,02-19,66
Garanti Faktoring10,700,75176,49
Garanti Yat. Ort.3,023,42202,97
Gedik Y. Men. Değ.9,53-0,63203,02
Gediz Ambalaj20,680,10205,92
Gentaş4,95-7,48140,06
Gersan Elektrik7,079,95121,63
Global Men. Değ.4,89-1,21160,11
Global Yat. Holding4,782,80-1,85
Good-Year7,44-2,4983,70
Göltaş Çimento23,080,7929,74
Gözde Girişim6,47-0,6125,88
GSD Denizcilik5,081,4098,44
GSD Holding2,332,6456,38
Gübre Fabrik.38,641,20327,43
Güler Yat. Holding13,20-0,83550,25
Halk GMYO2,58-0,39121,53
Hatay Tekstil13,141,9495,13
Hedef Girişim6,140,00157,30
Hektaş12,931,6561,22
HUB Girişim16,87-0,3579,69
Hürriyet Gzt.2,20-0,4592,98
ICBC Turkey Bank6,77-0,8828,46
İdealist Danışmanlık10,869,92227,11
İdealist GMYO6,331,61106,86
İhlas Ev Aletleri1,880,53-39,94
İhlas Gayrimenkul1,270,7923,38
İhlas Gazetecilik4,61-0,221,54
İhlas Holding1,150,8826,37
İhlas Yayın Holding1,17-1,6840,35
İndeks Bilgisayar16,19-2,3572,61
Info Yatırım11,622,29138,96
İntema20,50-2,94121,38
Inveo Yatırım Holding29,80-1,00287,52
İpek Doğal Enerji11,77-0,1752,46
İskenderun Demir Çelik8,000,882,37
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)

Kaynak: AA

Son Dakika Ekonomi Borsada günlük işlemler (1) - Son Dakika Ekonomi


YORUMLAR

Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Nijerya açıklarında saldırıya uğrayan Türk gemisi için devrede! Tüm yetkililere talimat verdi Yine çukura takılıp düşen Orhan Gencebay, bu kez parmağını kırdı Sağlık Bakanı Koca, haritayla paylaştı! İşte il il aşı olanların sayısı Kuraklık tehlikesi sonrası yeni düzenleme hayata geçti! Binalarda yağmur suyu toplama sistemi artık zorunlu Son Dakika: Fenerbahçe, Bright Osayi-Samuel'in bu sezon forma giymesi için QPR ile anlaştı 'La Casa de Papel' dizisinin Tokyo'su Ursula Corbero, üstsüz pozlarıyla takipçilerini mest etti 13 yaşındaki kız çocuğu, kendisini hamile bırakan 14 yaşındaki arkadaşı tarafından öldürüldü 5 çocuğunu öldürüp evi ateşe veren kadın canına kıydı, bıraktığı not tüyler ürpertti