Borsada günlük işlemler (1) - Son Dakika

Borsada günlük işlemler (1)

19.11.2020 18:37
Borsada günlük işlemler (1), System.String[]

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda ve Tarım9,42-2,48406,45
Acıpayam Selüloz16,790,48165,89
Adel Kalemcilik19,90-0,5026,75
Adese Alışveriş Ticaret3,30-0,90131,05
Afyon Çimento4,410,6893,57
Ak Enerji2,210,00102,75
Akbank6,473,19-20,22
Akçansa13,480,6039,05
Akdeniz Yatırım Hold.6,520,62209,00
Akfen GMYO4,070,990,49
Akın Tekstil22,525,7363,31
Akiş GMYO3,630,8315,88
Akmerkez GMYO55,305,94146,82
Aksa10,494,6949,79
Aksa Enerji7,260,8391,05
Aksigorta7,92-0,6346,18
Aksu Enerji12,340,65-17,01
Alarko Carrıer185,501,37210,59
Alarko GMYO16,991,4315,59
Alarko Holding6,631,8412,86
Albaraka Türk1,760,0015,03
Alcatel Lucent Teletaş27,88-1,41131,56
Alkim Kağıt13,060,31140,97
Alkim Kimya14,321,78130,89
Altınyağ Madencilik ve Enerji2,72-0,37563,41
Altınyunus Çeşme47,661,75377,08
Anadolu Efes21,54-0,831,23
Anadolu Grubu Holding21,481,9922,11
Anadolu Hayat Emek.8,05-1,7132,29
Anadolu Isuzu16,68-0,6037,06
Anadolu Sigorta6,94-0,8667,09
Anel Elektrik3,19-0,3180,95
Arçelik28,781,4838,10
ARD Bilişim Teknolojileri35,780,28

Arena Bilgisayar36,900,54406,52
Armada Bilgisayar51,00-2,67211,17
Arsan Tekstil6,89-2,1392,46
Artı Yatırım Holding6,20-4,62665,43
Aselsan18,270,6175,49
Ata GMYO4,566,290,66
Atakule GMYO2,420,0026,04
Atlantis Yatırım Holding5,299,98429,00
Atlas Yat. Ort.1,701,8075,88
AvivaSA Emeklilik Hayat14,120,285,33
Avrasya GMYO3,555,97135,10
Avrasya Petrol ve Tur.3,202,5675,82
Avrupa Yatırım Holding5,02-4,20225,97
Ayen Enerji5,521,2859,08
Ayes Çelik Hasır ve Çit9,701,15342,92
Aygaz12,381,061,93
Bagfaş17,983,816,90
Bak Ambalaj17,81-0,22144,49
Balatacılar Balatacılık7,35-1,08492,74
Bantaş Ambalaj5,35-0,37112,30
Banvit25,200,9635,70
Baştaş Başkent Çimento8,000,00208,88
Batı Çimento4,300,9429,91
Batısöke Çimento2,57-2,6596,18
Bayrak Taban Sanayi8,110,37

Bera Holding10,98-4,02185,19
Berkosan Yalıtım6,362,75132,12
Beşiktaş Futbol Yat.3,060,9924,90
Beyaz Filo9,970,61218,55
Bilici Yatırım6,301,94119,78
Bim Mağazalar70,00-0,9251,49
Birko Mensucat1,260,80306,45
Birlik Mensucat2,431,25113,16
Bizim Mağazaları15,72-1,1341,96
Bomonti Elektrik22,609,921665,63
Borusan Mannesmann15,301,3233,62
Borusan Yat. Paz.200,003,09233,81
Bosch Fren Sistemleri1.075,000,65273,55
Bossa12,700,0057,57
Brisa18,161,8593,62
Burçelik22,100,18280,38
Burçelik Vana66,00-0,83579,71
Bursa Çimento8,595,92114,57
Carrefoursa23,72-0,67403,61
Casa Emtia Petrol60,5010,00544,30
Ceo Event Medya6,640,3081,31
Coca Cola İçecek58,50-1,7654,52
Cosmos Yat. Holding6,950,72240,69
Credıtwest Faktorıng5,899,89104,51
Çelebi83,050,18-16,41
Çelik Halat17,500,06169,23
Çemaş Döküm2,410,0092,26
Çemtaş14,440,3577,64
Çimbeton136,400,74230,59
Çimentaş32,66-0,37117,73
Çimsa15,301,1968,50
Çuhadaroğlu Metal6,390,47100,31
Dagi Giyim8,94-5,70257,60
Dagi Yatırım Holding15,25-4,51574,78
Dardanel25,30-1,94567,55
Datagate Bilgisayar15,29-1,1695,77
Demısaş Döküm5,99-0,1772,13
Denge Holding5,600,00308,76
Deniz GMYO3,38-0,2960,63
Derimod9,58-0,5234,17
Derlüks Deri9,841,34143,22
Desa Deri7,493,0364,98
Despec Bilgisayar11,52-1,62171,70
Deva Holding23,900,25167,70
Dinamik Isı Makina Yalıtım10,63-0,09

Diriteks Diriliş Tekstil3,326,75325,64
Ditaş Doğan28,20-2,08196,37
DO-CO378,902,05-32,82
Doğan Burda21,100,48247,61
Doğan Holding2,56-1,1642,58
Doğtaş Kelebek Mobilya2,610,0058,18
Doğusan3,471,1766,83
Doğuş GMYO8,980,9098,23
Doğuş Otomotiv30,62-3,10221,64
Döktaş Dökümcülük33,88-0,067,06
Duran Doğan Basım22,683,0061,54
Dyo Boya11,252,65129,59
Eczacıbaşı İlaç6,860,2987,91
Eczacıbaşı Yatırım18,95-0,4296,73
Edip Gayrimenkul3,021,00117,27
Ege Endüstri1.325,002,27135,53
Ege Gübre128,803,62161,28
Ege Profil21,10-0,9476,27
Ege Seramik8,760,23138,14
Egeplast19,020,1152,16
Ekiz Kimya8,40-2,891277,05
Emek Elektrik3,390,30113,21
Eminiş Ambalaj23,680,001457,89
Emlak Konut GMYO1,92-3,5232,63
Enerjisa Enerji9,71-0,9244,15
Enka İnşaat7,260,2830,06
Erbosan27,061,508,33
Ereğli Demir Çelik11,45-4,2629,99
Ersu Gıda5,35-1,11158,45
Escort Teknoloji6,01-1,48332,37
Esenboğa Elektrik18,090,00

Etiler Gıda4,90-0,41319,66
Euro Kapital Yat. Ort.3,60-0,55124,47
Euro Trend Yat. Ort.4,474,20274,43
Euro Yat. Ort.5,35-9,93375,24
Euro Yatırım Holding3,001,69100,00
Fade Gıda6,12-1,45

Fenerbahçe Futbol34,543,72138,70
Flap Kongre Toplantı Hiz.8,172,7778,77
F-M İzmit Piston118,800,34150,83
Fonet Bilgi Teknolojileri11,66-1,7751,63
Ford Otosan117,001,0476,97
Formet Çelik Kapı4,800,0060,00
Frigo Pak Gıda24,32-2,33247,16
Galatasaray Sportif3,882,1191,13
Garanti Bankası9,527,57-14,54
Garanti Faktoring10,49-0,29171,06
Garanti Yat. Ort.2,981,71198,96
Gedik Y. Men. Değ.9,430,75199,84
Gediz Ambalaj19,55-0,15189,20
Gentaş4,870,62136,18
Gersan Elektrik6,48-0,92103,13
Global Men. Değ.4,853,19157,98
Global Yat. Holding4,660,43-4,31
Good-Year7,596,6087,41
Göltaş Çimento22,941,4128,95
Gözde Girişim6,534,3127,04
GSD Denizcilik5,11-6,5899,61
GSD Holding2,260,0051,68
Gübre Fabrik.41,5810,00359,96
Güler Yat. Holding13,640,29571,92
Halk GMYO2,643,94126,68
Hatay Tekstil13,232,2496,47
Hedef Girişim6,111,66156,05
Hektaş12,800,2359,60
HUB Girişim17,10-1,9582,14
Hürriyet Gzt.2,170,9390,35
ICBC Turkey Bank6,751,2028,08
İdealist Danışmanlık12,906,61288,55
İdealist GMYO6,20-0,16102,61
İhlas Ev Aletleri1,860,54-40,58
İhlas Gayrimenkul1,250,0021,44
İhlas Gazetecilik4,521,80-0,44
İhlas Holding1,150,8826,37
İhlas Yayın Holding1,182,6141,55
İndeks Bilgisayar16,631,0977,30
Info Yatırım13,003,09167,34
İntema19,581,24111,45
Inveo Yatırım Holding28,921,69276,07
İpek Doğal Enerji11,550,1749,61
İskenderun Demir Çelik8,31-4,046,33
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)

Kaynak: AA

Son Dakika Ekonomi Borsada günlük işlemler (1) - Son Dakika Ekonomi


YORUMLAR

Son Dakika

Cemal Hünal, sağlık sorunları nedeni ile Survivor 2021'e veda etti Selçuk Bayraktar, Akıncı PT-3 ile yuvadan uçmadan önce son selfiesini çekti Meteoroloji'den 28 Ocak'ta İstanbul için kar uyarısı Cumhurbaşkanı Erdoğan için "Sözde" ifadesini kullanan Kılıçdaroğlu'nun adı bulvardan silindi Sereney Sarıkaya rekor bir ücret karşılığında ATV'nin yeni dizisiyle ekranlara dönüş yapıyor Makedonya'dan sınır dışı edilen Sedat Peker suskunluğunu "Yanvar Katliamı" ile bozdu Bulgaristan'daki taşkın Edirne'ye su maymunlarını getirdi Hazır döner paketleyen iki çalışanın çekip paylaştığı videoya tepki yağıyor