Borsada günlük işlemler (1) - Son Dakika

Borsada günlük işlemler (1)

11.06.2021 18:49
Borsada günlük işlemler (1), System.String[]

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda ve Tarım5,951,19-23,13
Acıpayam Selüloz17,460,001,99
Adel Kalemcilik23,74-1,74-30,66
Adese Gayrimenkul1,35-1,46-51,79
Afyon Çimento4,16-0,48-18,59
Ak Enerji1,45-0,68-34,39
Akbank5,51-0,18-18,47
Akçansa18,35-0,4313,96
Akdeniz Yatırım Hold.1,752,34-27,18
Akfen GMYO4,30-0,46-11,52
Akın Tekstil38,200,5320,28
Akiş GMYO2,02-0,49-27,66
Akmerkez GMYO43,78-0,45-29,90
Aksa15,880,0614,95
Aksa Enerji12,99-0,6974,60
Aksigorta8,050,12-7,45
Aksu Enerji5,540,36-26,60
Alarko Carrıer310,502,34-14,91
Alarko GMYO22,54-1,31-11,02
Alarko Holding9,541,3811,95
Albaraka Türk1,641,23-15,46
Alcatel Lucent Teletaş25,540,95-13,89
Alkim Kağıt15,830,3822,30
Alkim Kimya15,820,8912,30
Altınyağ Madencilik ve Enerji2,050,49-6,39
Altınyunus Çeşme68,00-0,4436,11
Anadolu Efes23,520,7710,11
Anadolu Grubu Holding23,42-0,34-10,35
Anadolu Hayat Emek.9,25-1,6015,11
Anadolu Isuzu17,820,45-1,00
Anadolu Sigorta6,460,16-10,53
Anel Elektrik3,141,95-0,95
Arçelik31,721,4111,46
ARD Bilişim Teknolojileri54,302,2612,94
Arena Bilgisayar42,841,4225,74
Armada Bilgisayar46,18-0,39-5,91
Arsan Tekstil5,05-1,5625,15
Arzum Ev Aletleri19,01-0,52-21,33
Aselsan15,61-0,57-14,47
Ata GMYO3,830,26-30,49
Atakule GMYO2,231,83-4,75
Atlantis Yatırım Holding4,31-2,93-22,48
Atlas Yat. Ort.1,650,61-5,71
ATP Ticari Bilgisayar29,40-7,02

AvivaSA Emeklilik Hayat19,392,1110,27
Avrasya GMYO2,62-1,500,02
Avrasya Petrol ve Tur.3,050,33-4,69
Avrupa Yatırım Holding7,070,2817,83
Aydem Enerji7,350,14

Ayen Enerji4,855,43-10,35
Ayes Çelik Hasır ve Çit20,769,9684,05
Aygaz13,66-0,29-3,71
Bagfaş21,30-4,836,50
Bak Ambalaj20,900,293,47
Balatacılar Balatacılık5,72-0,35-30,58
Bantaş Ambalaj5,39-0,1914,93
Banvit55,75-2,877,21
Başkent Doğalgaz Dağıtım GYO9,67

Baştaş Başkent Çimento12,98-0,15-25,27
Batı Çimento13,193,05180,04
Batısöke Çimento2,510,002,87
Bayrak Taban Sanayi12,392,2316,78
Bera Holding27,029,9333,23
Berkosan Yalıtım10,35-0,2916,03
Beşiktaş Futbol Yat.6,09-1,7750,74
Beyaz Filo9,950,91-2,26
Bilici Yatırım17,64-0,68165,66
Bim Mağazalar63,100,64-11,49
Biotrend Çevre ve Enerji18,521,04

Birko Mensucat1,07-1,83-3,60
Birlik Mensucat2,40-3,23-30,64
Bizim Mağazaları12,40-0,88-19,27
BMS Çelik Hasır Sanayi5,906,69

Boğaziçi Beton5,359,86

Borusan Mannesmann26,100,31-6,12
Borusan Yat. Paz.338,100,51-25,57
Bosch Fren Sistemleri875,00-0,95-28,84
Bossa26,32-0,5347,45
Brisa22,04-0,7213,82
Burçelik20,30-0,59-3,43
Burçelik Vana24,80-1,67-50,06
Bursa Çimento3,94-0,76-20,85
Carrefoursa40,960,89-42,95
Casa Emtia Petrol150,00-3,2341,51
Ceo Event Medya10,60-2,5764,85
Coca Cola İçecek82,351,1729,67
Cosmos Yat. Holding9,39-2,6916,50
Credıtwest Faktorıng3,58-0,28-39,01
Çan2 Termik7,45-0,53

Çelebi230,50-10,0026,28
Çelik Halat6,38-2,30-29,87
Çemaş Döküm1,29-0,77-24,23
Çemtaş14,080,57-10,38
Çimbeton231,40-1,45-21,96
Çimentaş30,00-1,96-17,04
Çimsa25,680,8644,27
Çuhadaroğlu Metal7,33-0,27-3,64
Dagi Giyim2,130,47-37,47
Dagi Yatırım Holding11,89-1,08-7,83
Dardanel16,53-4,06-50,66
Datagate Bilgisayar12,951,17-19,62
Demısaş Döküm6,501,880,38
Denge Holding4,50-2,17-17,88
Deniz GMYO2,110,0014,55
Derimod11,60-3,0119,10
Derlüks Yatırım Holding4,99-2,16-43,42
Desa Deri12,20-2,4025,26
Despec Bilgisayar10,201,19-21,90
Deva Holding25,06-0,404,16
Dinamik Isı Makina Yalıtım11,901,8010,44
Diriteks Diriliş Tekstil5,10-7,2736,73
Ditaş Doğan17,070,0031,25
DO-CO812,600,5628,98
Doğan Burda14,490,00-35,43
Doğan Holding2,970,34-0,94
Doğtaş Kelebek Mobilya2,17-3,56-6,82
Doğusan5,30-0,1921,00
Doğuş GMYO8,93-0,339,30
Doğuş Otomotiv25,180,32-7,84
Döktaş Dökümcülük31,80-0,623,85
Duran Doğan Basım11,25-0,187,24
Dyo Boya12,05-0,257,14
Eczacıbaşı İlaç6,18-0,32-14,19
Eczacıbaşı Yatırım41,40-0,6753,79
Edip Gayrimenkul2,360,00-28,92
Ege Endüstri1.291,70-2,89-22,41
Ege Gübre190,50-0,1632,79
Ege Profil28,802,49-24,69
Ege Seramik12,96-1,3734,13
Egeplast28,383,20-14,77
Ekiz Kimya6,27-3,39-12,06
Emek Elektrik2,131,91-25,40
Eminiş Ambalaj21,12-1,12-42,67
Emlak Konut GMYO2,222,784,98
Enerjisa Enerji10,49-1,04-9,02
Enka İnşaat8,930,4526,81
Erbosan97,100,26139,43
Ereğli Demir Çelik19,200,7346,16
Ersu Gıda3,76-0,53-23,89
Escort Teknoloji5,71-0,52-13,09
Esenboğa Elektrik31,68-1,4366,51
Etiler Gıda6,452,7162,06
Euro Kapital Yat. Ort.5,868,3252,21
Euro Trend Yat. Ort.3,46-2,26-3,89
Euro Yat. Ort.4,200,00-6,87
Euro Yatırım Holding3,08-0,968,45
Fade Gıda22,800,18268,34
Fenerbahçe Futbol37,502,6326,86
Flap Kongre Toplantı Hiz.2,36-0,42-19,94
F-M İzmit Piston117,903,69-3,83
Fonet Bilgi Teknolojileri13,710,075,22
Ford Otosan184,402,7350,98
Formet Celik Kapi Sanayi1,231,65-49,86
Frigo Pak Gıda18,88-3,13-10,01
Galata Wind Enerji3,87-0,51

Galatasaray Sportif3,60-1,37-11,11
Garanti Bankası8,46-0,24-16,66
Garanti Faktoring10,25-0,58-7,91
Garanti Yat. Ort.2,370,85-26,63
Gedik Y. Men. Değ.7,73-1,7830,44
Gediz Ambalaj38,38-1,6443,21
Gentaş4,49-0,44-23,40
Gersan Elektrik5,56-1,59-9,45
Global Men. Değ.5,941,71-1,16
Global Yat. Holding3,300,30-29,49
Good-Year7,11-0,14-10,77
Göltaş Çimento47,322,0714,69
Gözde Girişim5,91-0,17-25,94
GSD Denizcilik6,872,3836,31
GSD Holding2,05-1,91-18,33
Gübre Fabrik.60,201,95-30,04
Güler Yat. Holding2,31-1,28-33,29
Halk GMYO2,96-0,34-2,89
Hatay Tekstil19,21-0,4740,88
Hedef Girişim2,811,4411,30
Hektaş8,600,5860,98
HUB Girişim12,64-0,78-30,55
Hürriyet Gzt.1,490,00-29,05
ICBC Turkey Bank5,90-3,44-9,23
İdealist Danışmanlık68,90-1,85411,89
İdealist GMYO5,520,55-18,82
İhlas Ev Aletleri1,130,00-39,35
İhlas Gayrimenkul1,24-0,80-0,80
İhlas Gazetecilik1,05-1,87-57,38
İhlas Holding0,630,00-43,88
İhlas Yayın Holding0,72-1,37-36,84
İndeks Bilgisayar6,755,4745,29
Info Yatırım6,244,35-3,26
İntema44,52-0,9311,58
Inveo Yatırım Holding124,60-2,73181,77
İpek Doğal Enerji13,54-0,813,52
İskenderun Demir Çelik12,570,2439,11
???????

??????????????(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)

Kaynak: AA

Son Dakika Ekonomi Borsada günlük işlemler (1) - Son Dakika Ekonomi


YORUMLAR
500

Son Dakika

Aşılamada verilen emeği İtalyanlar görüntüledi! Bakan Koca, sosyal medya hesabından paylaştı 21:00 Aşılamada verilen emeği İtalyanlar görüntüledi! Bakan Koca, sosyal medya hesabından paylaştı Christian Eriksen maç esnasında yere bir anda yere yığıldı, eşinin görüntüsü yürek burktu 20:08 Christian Eriksen maç esnasında yere bir anda yere yığıldı, eşinin görüntüsü yürek burktu Son Dakika: Türkiye'de 12 Haziran günü koronavirüs nedeniyle 75 kişi vefat etti, 6 bin 76 yeni vaka tespit edildi 19:28 Son Dakika: Türkiye'de 12 Haziran günü koronavirüs nedeniyle 75 kişi vefat etti, 6 bin 76 yeni vaka tespit edildi
Tepki çeken cansız beden görme yarışı! Ekipler uyardı, kimse umursamadı 19:00 Tepki çeken cansız beden görme yarışı! Ekipler uyardı, kimse umursamadı Genç kadının unutkanlığı polisi alarma geçirdi, meraklı vatandaşlar film izler gibi seyretti 18:32 Genç kadının unutkanlığı polisi alarma geçirdi, meraklı vatandaşlar film izler gibi seyretti Randevu aldılar ama aşı olmadılar! O vatandaşlar sosyal medyada topa tutuldu 16:41 Randevu aldılar ama aşı olmadılar! O vatandaşlar sosyal medyada topa tutuldu
40 saniye balinanın ağzında kalan balıkçı, nasıl kurtulduğunu anlattı: Bir patlama gibiydi 15:57 40 saniye balinanın ağzında kalan balıkçı, nasıl kurtulduğunu anlattı: Bir patlama gibiydi Kan donduran cinayet! 3 çocuk babasını öldürüp kafasını taşla ezdiler 14:44 Kan donduran cinayet! 3 çocuk babasını öldürüp kafasını taşla ezdiler
Advertisement