Borsada günlük işlemler (2) - Son Dakika

Borsada günlük işlemler (2)

01.12.2020 18:41
Borsada günlük işlemler (2), System.String[]

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)İş Bankası (A)338.785,00104,30İş Bankası (B)41.

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)338.785,00

104,30
İş Bankası (B)41.350,301,1837,01
İş Bankası (C)6,794,305,93
İş Bankası (Kur.)315.994,90

50,47
İş Fin.Kir.3,753,02-1,32
İş Girişim16,303,89328,95
İş GMYO2,121,9220,45
İş Y. Men. Değ.13,051,16224,08
İş Yat. Ort.3,292,81104,18
İşbir Holding2.950,001,38586,05
Işıklar Enerji Yapı Hol.1,180,8590,32
İttifak Holding2,290,8875,63
İz Hayvancılık Tarım14,980,00472,52
İzmir Demir Çelik20,34-1,55148,35
İzmir Fırça5,55-3,48208,33
Jantsa Jant Sanayi244,2010,00359,13
Kafein Yazılım18,204,1263,88
Kaplamin24,907,33348,65
Kardemir (A)5,140,9893,96
Kardemir (B)4,663,7976,52
Kardemir (D)4,940,8285,71
Karel Elektronik17,685,6221,68
Karsan Otomotiv3,003,4589,87
Karsu Tekstil6,551,71102,16
Kartonsan2.833,009,95633,29
Katmerciler Ekipman3,102,31102,79
Kent Gıda490,00-2,002010,11
Kerevitaş Gıda7,16-2,85119,63
Kervansaray Yat. Holding1,14-9,52107,27
Kiler GMYO2,503,31133,87
Klimasan Klima21,269,930,22
Koç Holding18,333,91-8,39
Konfrut Gıda16,93-4,73116,50
Kontrolmatik Teknoloji Enerji17,254,36

Konya Çimento1.066,0010,00292,92
Kordsa Teknik Tekstil14,923,6117,33
Koza Altın76,002,082,63
Koza Madencilik12,952,2129,11
Körfez GMYO6,062,36153,56
Kristal Kola3,115,42105,96
Kron Telekomünikasyon26,261,08106,45
Kuştur Kuşadası Turizm164,009,99598,61
Kuyumcukent Gayrimenkul2,35-2,08109,58
Kütahya Porselen37,403,54464,95
Lider Faktoring3,080,6567,85
Link Bilgisayar47,582,99164,50
Logo Yazılım112,600,3685,20
Lokman Hekim Sağlık11,69-5,42103,82
Lüks Kadife28,480,28229,63
Makina Takım2,722,6444,68
Marka Yatırım Holding6,71-7,45468,64
Marmaris Altınyunus98,008,7738,03
Marshall335,305,74605,30
Martı GMYO2,992,40196,04
Martı Otel2,250,45147,25
Mavi Giyim47,403,04-18,13
Mazhar Zorlu Holding18,122,9549,88
Mega Polietilen10,530,38730,14
Menderes Tekstil3,202,24144,27
Merit Turizm76,859,94295,32
Merko Gıda12,25-2,851066,67
Metemtur Otelcilik12,560,40605,62
Metro Holding2,180,0057,97
Metro Petrol ve Tesisleri3,153,2860,71
Metro Yatırım Ortaklığı2,626,07-50,87
Migros Ticaret42,500,7675,47
Milpa4,474,44104,11
Mistral GMYO4,292,39128,61
MLP Sağlık20,18-4,5426,13
MMC San. ve Tic. Yat.5,84-1,02412,28
Mondi Tire Kutsan6,512,6857,25
Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret35,141,56176,26
Net Holding3,173,2621,92
Netaş Telekom.20,104,2553,91
Niğbaş Niğde Beton70,70-0,981040,32
Nuh Çimento44,169,96302,01
Nurol GMYO7,222,85102,24
Odaş Elektrik3,492,35141,40
Olmuksan-IP7,381,10188,17
Orge Enerji Elektrik7,331,8147,78
Orma Orman Mahsulleri12,614,13356,88
Osmanlı Menkul20,742,07397,21
Ostim Endüstriyel Yat4,130,73145,83
Otokar238,509,8662,20
Oyak Çimento8,201,8649,15
Oyak Yat. Ort.6,320,48173,75
Oylum Sınai Yatırımlar5,25-3,6769,97
Özak GMYO4,270,9566,15
Özbal Çelik Boru6,933,43329,94
Özderici GMYO2,222,3041,40
Özerden Plastik8,34-2,68265,79
Pamukova Elektrik25,66-9,961904,69
Panora GMYO6,623,4418,18
Papilon Savunma20,542,70166,53
Park Elek.Madencilik5,131,9968,20
Parsan23,283,0137,43
Pegasus62,909,97-27,20
Peker GMYO2,291,78153,22
Penguen Gıda5,44-4,06494,28
Pera GMYO2,38-2,46153,19
Pergamon Dış Ticaret16,655,31115,18
Petkim4,261,6734,17
Petrokent Turizm939,009,82633,02
Pınar Et ve Un24,38-4,54168,22
Pınar Su7,64-3,54229,31
Pınar Süt22,38-4,5277,48
Plastikkart12,035,9029,77
Polisan Holding3,894,2928,91
Politeknik Metal327,501,64330,51
Prizma Press Matbaacılık5,69-0,1832,33
QNB Finans Fin. Kir.142,700,2110,53
QNB Finansbank80,902,80115,73
Ral Yatırım Holding4,910,6187,09
Ray Sigorta23,00-4,96572,51
Reysaş GMYO5,055,6510,02
Reysaş Lojistik10,271,68134,47
Rhea Girişim3,430,00188,24
Rodrigo Tekstil16,92-9,62834,81
Royal Halı3,96-0,75189,05
RTA Laboratuvarları43,12-4,851758,62
Sabancı Holding10,195,7111,74
Safkar Ege Soğutmacılık16,779,97669,27
Sanel Mühendislik3,698,5325,77
Sanifoam Sünger13,302,54166,00
Sanko Pazarlama7,563,563,76
Saray Matbaacılık7,931,67513,41
Sarkuysan7,051,44121,88
Sasa Polyester17,376,50124,71
Say Yenilenebilir Enerji8,252,10268,30
Sekuro Plastik11,17-0,45108,40
Selçuk Ecza Deposu13,799,97131,19
Selçuk Gıda4,082,00278,58
Senkron Güvenlik5,769,92110,99
Serve Film Prodüksiyon16,00-0,06906,29
Servet GMYO57,701,94578,82
Seyitler Kimya19,80-3,70191,61
Silverline Endüstri4,292,6398,61
Sinpaş GMYO3,810,53228,45
Smartiks Yazılım7,662,13-21,92
Sodaş Sodyum Sanayii25,209,57555,19
Söktaş5,051,20196,97
Sönmez Filament42,004,95760,66
Sönmez Pamuklu16,061,65226,42
Sumaş Suni Tahta39,94-2,49307,02
Şeker Fin. Kir.4,46-1,55-6,69
Şekerbank1,460,6933,91
Şişe Cam6,921,7635,94
Şok Marketler12,13-3,4212,73
T. Halk Bankası5,421,31-8,29
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası63,701,1146,10
T.S.K.B.2,310,8790,91
T.Tuborg17,261,5345,04
Taç Tarım Ürünleri10,90-0,09249,36
Tat Gıda11,21-1,6784,26
TAV Havalimanları20,407,42-24,90
Taze Kuru Gıda261,90-2,283517,40
Tek-Art Turizm2,00-1,9658,73
Tekfen Holding15,063,51-16,75
Teknosa İç ve Dış Ticaret13,349,98217,62
Temapol Polimer Plastik10,443,98100,00
TGS Dış Ticaret9,261,7698,29
Tofaş Oto. Fab.29,182,3925,22
Torunlar GMYO3,681,6633,82
Trabzon Liman33,864,64223,28
Trabzonspor Sportif4,342,36101,86
Trend GMYO16,047,51629,09
TSKB GMYO4,029,84320,95
Tuğçelik7,192,2882,03
Tukaş11,65-1,94-5,67
Turcas Petrol5,043,2888,76
Turkcell15,293,3113,46
Tümosan Motor ve Traktör10,553,2364,59
Tüpraş93,102,36-26,58
Türk Hava Yolları12,509,65-13,55
Türk Prysmian Kablo13,310,83415,79
Türk Telekom7,771,177,68
Türk Traktör139,802,04164,22
Türker Proje Gayrimenkul91,153,34117,02
Türkiye Sigorta5,784,14165,41
Ufuk Yatırım13,469,97421,71
Ulaşlar Turizm Yat.3,783,00305,64
Ulusoy Elektrik48,341,0081,73
Ulusoy Un Sanayi11,87-3,57210,73
Umpaş Holding0,71

14,52
Uşak Seramik2,343,5492,84
Utopya Turizm25,40-1,40416,26
Uzertaş Boya35,669,991506,31
Ülker Bisküvi22,200,00-0,72
Vakıf Fin. Kir.3,852,1281,82
Vakıf GMYO3,752,18116,64
Vakıf Yat. Ort.7,751,31325,56
Vakıflar Bankası4,703,52-14,70
Vakko Tekstil6,083,0533,92
Vanet Gıda8,51-5,44495,10
Verusa Holding43,700,64135,57
Verusaturk Girisim9,772,4185,78
Vestel20,201,0060,06
Vestel Beyaz Eşya35,102,1566,36
Viking Kağıt6,39-0,62241,71
Yapı Kredi Koray GMYO4,681,3093,39
Yapı ve Kredi Bank.2,994,5520,56
Yaprak Süt ve Besi Çift.35,50-1,39467,45
Yataş11,851,0261,44
Yayla En. Ür. Tur. ve İnş3,802,15136,02
Yeni Gimat GMYO12,590,245,17
Yeşil GMYO1,202,5687,50
Yeşil Yapı1,362,26106,06
Yeşil Yatırım Holding73,655,21555,83
Yibitaş İnşaat Malzeme16.860,002,14472,50
Yonga Mobilya29,98-0,07224,72
Yükselen Çelik6,931,32126,10
Yünsa13,453,4633,59
Zorlu Enerji2,722,2666,87
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Son)

Kaynak: AA

Son Dakika Ekonomi Borsada günlük işlemler (2) - Son Dakika Ekonomi


YORUMLAR

Son Dakika

ABD'de sahte akreditasyon kartı taşıyan şüpheli, dolu silahıyla Kongre binasının etrafında yakalandı Yasak Elma'nın Şahika'sı Nesrin Cavadzade diziden ayrılıyor mu? Ettiği küfür başına dert oldu Bunu da gördük! Çin'de dondurmalardan alınan numunelerde koronavirüs tespit edildi En zenginler listesindeydi! Rothschild ailesinin tek varisi kalp krizi nedeniyle hayatını kaybetti Mesut Özil'in Fenerbahçe'den alacağı ücret belli oldu! 3,5 yıllık transferin maliyeti dudak uçuklattı Aşkları tam gaz devam ediyor! Acun Ilıcalı ve Ayça Çağla Altunkaya'dan yeni poz Elindeki tabanca ateş aldı, mermi çenesinden girip alnından çıksa da sedyeye yürüyerek gitti İmaj değiştiren Pınar Altuğ, adeta 10 yaş gençleşti