Borsada günün ilk yarısı (1) - Son Dakika

Borsada günün ilk yarısı (1)

03.11.2020 13:27
Borsada günün ilk yarısı (1), System.String[]

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%) A.V.O.

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda ve Tarım10,801,31480,65
Acıpayam Selüloz14,30-4,09126,46
Adel Kalemcilik19,245,0222,55
Adese Alışveriş Ticaret2,62-0,7683,44
Afyon Çimento4,200,0084,35
Ak Enerji2,261,80107,34
Akbank4,850,62-40,20
Akçansa12,923,6133,27
Akdeniz Yatırım Hold.6,06-1,62187,20
Akfen GMYO3,951,28-2,47
Akın Tekstil17,55-4,8827,27
Akiş GMYO4,070,7429,93
Akmerkez GMYO62,95-0,55180,97
Aksa8,31-1,6618,66
Aksa Enerji6,403,9068,42
Aksigorta7,130,0031,60
Aksu Enerji12,091,68-18,70
Alarko Carrıer133,601,21123,69
Alarko GMYO16,921,3815,12
Alarko Holding6,17-0,485,02
Albaraka Türk1,631,246,54
Alcatel Lucent Teletaş32,007,24165,78
Alkim Kağıt13,47-0,81148,53
Alkim Kimya13,99-0,07125,57
Altınyağ Madencilik ve Enerji2,55-1,16521,95
Altınyunus Çeşme45,42-1,22354,65
Anadolu Efes20,502,65-3,66
Anadolu Grubu Holding18,385,034,49
Anadolu Hayat Emek.8,250,1235,58
Anadolu Isuzu15,481,3127,20
Anadolu Sigorta6,53-0,1557,22
Anel Elektrik3,340,6089,46
Arçelik26,721,6028,21
ARD Bilişim Teknolojileri34,381,06
Arena Bilgisayar36,700,49403,78
Armada Bilgisayar53,801,13228,25
Arsan Tekstil5,560,7255,31
Artı Yatırım Holding5,92-9,89630,86
Aselsan17,44-1,0867,52
Ata GMYO3,77-0,79-16,78
Atakule GMYO2,290,0019,27
Atlantis Yatırım Holding4,94-9,85394,00
Atlas Yat. Ort.1,754,7981,05
AvivaSA Emeklilik Hayat13,453,940,33
Avrasya GMYO2,900,0092,05
Avrasya Petrol ve Tur.2,64-0,7545,05
Avrasya Stratejik GMYF1.451,600,0312,89
Avrupa Yatırım Holding4,58-9,84197,40
Ayen Enerji5,521,6659,08
Ayes Çelik Hasır ve Çit10,160,00363,93
Aygaz10,751,90-11,49
Bagfaş16,582,28-1,43
Bak Ambalaj17,25-0,46136,80
Balatacılar Balatacılık7,5910,00512,10
Bantaş Ambalaj5,07-1,93101,19
Banvit24,28-2,9630,75
Baştaş Başkent Çimento8,000,00208,88
Batı Çimento3,95-1,2519,34
Batısöke Çimento2,190,9267,18
Bayrak Taban Sanayi7,75-2,64
Bera Holding9,411,95144,42
Berkosan Yalıtım5,96-0,33117,52
Beşiktaş Futbol Yat.2,910,0018,78
Beyaz Filo11,676,38272,86
Bilici Yatırım5,782,12101,64
Bim Mağazalar68,101,3447,37
Birko Mensucat1,6510,00432,26
Birlik Mensucat2,790,00144,74
Bizim Mağazaları14,580,4131,67
Bomonti Elektrik12,700,00892,19
Borusan Mannesmann14,120,2823,32
Borusan Yat. Paz.160,200,12167,39
Bosch Fren Sistemleri887,40-0,36208,36
Bossa13,20-0,3863,77
Brisa16,20-0,8072,73
Burçelik22,06-2,90279,69
Burçelik Vana64,40-9,99563,23
Bursa Çimento6,530,7763,11
Carrefoursa22,84-1,97384,93
Casa Emtia Petrol40,100,45327,05
Ceo Event Medya7,206,9896,60
Coca Cola İçecek46,540,6522,93
Cosmos Yat. Holding6,305,00208,82
Credıtwest Faktorıng4,81-0,6267,01
Çelebi70,10-1,68-29,44
Çelik Halat15,773,61142,62
Çemaş Döküm1,93-3,0253,97
Çemtaş13,430,1565,21
Çimbeton128,701,50211,92
Çimentaş30,90-1,90106,00
Çimsa12,841,5041,41
Çuhadaroğlu Metal7,062,47121,32
Dagi Giyim9,890,10295,60
Dagi Yatırım Holding18,299,78709,29
Dardanel25,76-0,85579,68
Datagate Bilgisayar15,540,0098,98
Demısaş Döküm5,530,0058,91
Denge Holding4,903,16257,66
Deniz GMYO3,25-0,6154,46
Derimod10,12-0,8841,74
Derlüks Deri8,53-2,40110,84
Desa Deri6,690,1547,36
Despec Bilgisayar12,12-0,74185,85
Deva Holding22,460,09151,58
Dinamik Isı Makina Yalıtım10,18-0,49
Diriteks Diriliş Tekstil2,640,00238,46
Ditaş Doğan28,040,00194,69
DO-CO298,90-0,43-47,00
Doğan Burda20,02-4,67229,82
Doğan Holding2,471,2337,57
Doğtaş Kelebek Mobilya2,601,5657,58
Doğusan3,48-0,5767,31
Doğuş GMYO8,51-2,0787,86
Doğuş Otomotiv17,872,8287,71
Döktaş Dökümcülük31,801,080,49
Duran Doğan Basım21,181,5350,85
Dyo Boya11,25-2,43129,59
Eczacıbaşı İlaç7,08-1,6793,94
Eczacıbaşı Yatırım18,690,4894,03
Edip Gayrimenkul3,083,01121,58
Ege Endüstri1.048,003,6786,29
Ege Gübre121,701,00146,88
Ege Profil20,60-1,9072,10
Ege Seramik7,21-0,9696,00
Egeplast17,70-6,5541,60
Ekiz Kimya8,600,001309,84
Emek Elektrik3,576,57124,53
Eminiş Ambalaj17,55-10,001054,61
Emlak Konut GMYO1,740,0020,19
Enerjisa Enerji9,30-1,2738,06
Enka İnşaat7,200,0028,99
Erbosan26,461,615,92
Ereğli Demir Çelik9,900,0012,39
Ersu Gıda5,09-0,39145,89
Escort Teknoloji6,142,85341,73
Esenboğa Elektrik16,98-2,92
Etiler Gıda3,72-0,27218,60
Euro Kapital Yat. Ort.3,999,92148,79
Euro Trend Yat. Ort.5,749,96380,81
Euro Yat. Ort.10,619,95842,49
Euro Yatırım Holding2,829,7388,00
Fade Gıda5,84-0,51
Fenerbahçe Futbol35,38-0,84144,51
Fiba Portföy Yönetimi A.Ş. Re-Pie GMYF1.159,400,05
Flap Kongre Toplantı Hiz.6,800,5948,80
F-M İzmit Piston111,800,27136,05
Fonet Bilgi Teknolojileri11,251,1746,29
Ford Otosan111,60-0,3668,80
Formet Çelik Kapı5,00-4,5866,67
Frigo Pak Gıda18,69-3,96166,79
Galatasaray Sportif3,36-1,1865,52
Garanti Bankası6,681,06-40,04
Garanti Faktoring10,430,77169,51
Garanti Yat. Ort.3,239,49224,04
Gedik Y. Men. Değ.9,500,64202,07
Gediz Ambalaj16,651,34146,30
Gentaş4,022,0394,96
Gersan Elektrik6,180,3293,73
Global Men. Değ.4,77-2,85153,72
Global Yat. Holding4,49-5,87-7,80
Good-Year6,591,2362,72
Göltaş Çimento22,721,6127,71
Gözde Girişim5,921,8915,18
GSD Denizcilik4,771,0686,33
GSD Holding2,131,4342,95
Gübre Fabrik.33,781,08273,67
Güler Yat. Holding14,34-4,40606,40
Halk GMYO2,393,91105,22
Hatay Tekstil12,303,1982,66
Hedef Girişim6,02-1,47152,27
Hektaş12,31-0,1653,49
HUB Girişim16,620,4277,02
Hürriyet Gzt.2,140,9487,72
ICBC Turkey Bank6,79-0,5928,84
İdealist Danışmanlık9,31-0,21180,42
İdealist GMYO6,632,00116,67
İhlas Ev Aletleri1,80-0,55-42,49
İhlas Gayrimenkul1,260,8022,41
İhlas Gazetecilik4,50-2,39-0,88
İhlas Holding1,121,8223,08
İhlas Yayın Holding1,223,3946,34
İndeks Bilgisayar16,490,6775,80
Info Yatırım10,92-1,00124,57
İntema18,37-1,2998,38
Inveo Yatırım Holding28,70-1,44273,21
İpek Doğal Enerji11,212,8445,21
İskenderun Demir Çelik7,56-0,66-3,26
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)

Kaynak: AA

Son Dakika Ekonomi Borsada günün ilk yarısı (1) - Son Dakika Ekonomi


YORUMLAR

Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Nijerya açıklarında saldırıya uğrayan Türk gemisi için devrede! Tüm yetkililere talimat verdi Yine çukura takılıp düşen Orhan Gencebay, bu kez parmağını kırdı Sağlık Bakanı Koca, haritayla paylaştı! İşte il il aşı olanların sayısı Kuraklık tehlikesi sonrası yeni düzenleme hayata geçti! Binalarda yağmur suyu toplama sistemi artık zorunlu Son Dakika: Fenerbahçe, Bright Osayi-Samuel'in bu sezon forma giymesi için QPR ile anlaştı 'La Casa de Papel' dizisinin Tokyo'su Ursula Corbero, üstsüz pozlarıyla takipçilerini mest etti 13 yaşındaki kız çocuğu, kendisini hamile bırakan 14 yaşındaki arkadaşı tarafından öldürüldü Ankara oyun havası oynayan Aleyna Tilki'nin performansı takipçileri tarafından beğenilmedi