Borsada günün ilk yarısı (1) - Son Dakika

Borsada günün ilk yarısı (1)

24.11.2020 13:23
Borsada günün ilk yarısı (1), System.String[]

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda ve Tarım8,98-2,60382,80
Acıpayam Selüloz17,691,32180,14
Adel Kalemcilik20,501,0830,57
Adese Alışveriş Ticaret3,130,97119,14
Afyon Çimento4,530,8998,84
Ak Enerji2,240,90105,50
Akbank6,392,08-21,21
Akçansa13,950,2943,90
Akdeniz Yatırım Hold.6,190,32193,36
Akfen GMYO4,110,241,48
Akın Tekstil26,70-1,9193,62
Akiş GMYO3,790,0020,99
Akmerkez GMYO54,001,89141,02
Aksa10,831,1254,64
Aksa Enerji7,121,4287,37
Aksigorta7,760,3943,23
Aksu Enerji12,650,64-14,93
Alarko Carrıer233,2010,00290,45
Alarko GMYO17,780,6820,97
Alarko Holding6,561,0811,66
Albaraka Türk1,761,1515,03
Alcatel Lucent Teletaş27,820,36131,06
Alkim Kağıt13,520,07149,46
Alkim Kimya14,351,20131,38
Altınyağ Madencilik ve Enerji2,504,60509,76
Altınyunus Çeşme47,28-1,50373,27
Anadolu Efes22,520,905,84
Anadolu Grubu Holding21,520,8422,34
Anadolu Hayat Emek.8,510,4739,85
Anadolu Isuzu16,550,9835,99
Anadolu Sigorta7,14-0,4271,90
Anel Elektrik3,220,6382,65
Arçelik29,120,0739,73
ARD Bilişim Teknolojileri35,681,36

Arena Bilgisayar36,20-0,22396,91
Armada Bilgisayar49,40-0,24201,40
Arsan Tekstil6,960,2994,41
Artı Yatırım Holding5,76-4,00611,11
Aselsan18,290,7275,68
Ata GMYO4,992,8910,15
Atakule GMYO2,450,4127,60
Atlantis Yatırım Holding4,441,83344,00
Atlas Yat. Ort.1,83-0,5489,33
AvivaSA Emeklilik Hayat14,190,925,85
Avrasya GMYO4,199,97177,48
Avrasya Petrol ve Tur.3,453,9289,56
Avrupa Yatırım Holding4,84-1,63214,29
Ayen Enerji5,640,3662,54
Ayes Çelik Hasır ve Çit10,492,84379,00
Aygaz12,492,212,83
Bagfaş21,282,0126,52
Bak Ambalaj21,629,97196,79
Balatacılar Balatacılık8,8010,00609,68
Bantaş Ambalaj5,402,47114,29
Banvit24,88-0,4033,98
Baştaş Başkent Çimento8,901,14243,63
Batı Çimento4,440,9134,14
Batısöke Çimento2,48-1,9889,31
Bayrak Taban Sanayi8,300,12

Bera Holding11,65-1,27202,60
Berkosan Yalıtım6,090,00122,26
Beşiktaş Futbol Yat.3,06-0,3324,90
Beyaz Filo9,85-1,50214,71
Bilici Yatırım6,20-0,32116,29
Bim Mağazalar69,30-0,3649,97
Birko Mensucat1,250,00303,23
Birlik Mensucat2,420,83112,28
Bizim Mağazaları15,81-0,0642,78
Bomonti Elektrik26,500,001970,31
Borusan Mannesmann16,180,3141,31
Borusan Yat. Paz.223,805,07273,54
Bosch Fren Sistemleri1.293,006,07349,30
Bossa13,07-0,3162,16
Brisa18,755,2899,92
Burçelik21,820,09275,56
Burçelik Vana63,801,27557,05
Bursa Çimento9,62-2,93140,30
Carrefoursa121,90-5,20360,92
Casa Emtia Petrol80,509,97757,29
Ceo Event Medya6,80-0,1585,68
Coca Cola İçecek61,201,3261,65
Cosmos Yat. Holding7,524,44268,63
Credıtwest Faktorıng5,621,4495,14
Çelebi87,252,77-12,18
Çelik Halat19,36-3,59197,85
Çemaş Döküm2,40-0,4191,46
Çemtaş14,800,6882,06
Çimbeton157,304,03281,24
Çimentaş33,360,97122,40
Çimsa15,730,4573,24
Çuhadaroğlu Metal6,570,46105,96
Dagi Giyim8,95-0,67258,00
Dagi Yatırım Holding13,85-3,82512,83
Dardanel25,680,00577,57
Datagate Bilgisayar15,600,7899,74
Demısaş Döküm6,110,1675,57
Denge Holding5,902,61330,66
Deniz GMYO3,360,3059,68
Derimod10,324,2444,54
Derlüks Deri11,20-0,09176,83
Desa Deri7,620,5367,84
Despec Bilgisayar11,855,71179,48
Deva Holding23,440,00162,55
Dinamik Isı Makina Yalıtım10,19-1,74

Diriteks Diriliş Tekstil3,605,88361,54
Ditaş Doğan30,740,85223,06
DO-CO455,204,40-19,29
Doğan Burda24,004,35295,39
Doğan Holding2,55-0,3942,02
Doğtaş Kelebek Mobilya2,620,7758,79
Doğusan3,57-0,5671,63
Doğuş GMYO10,023,41121,19
Doğuş Otomotiv28,86-4,75203,15
Döktaş Dökümcülük33,540,125,99
Duran Doğan Basım22,200,7358,12
Dyo Boya11,48-1,88134,29
Eczacıbaşı İlaç6,830,1587,09
Eczacıbaşı Yatırım19,630,26103,79
Edip Gayrimenkul3,041,67118,71
Ege Endüstri1.703,509,41202,81
Ege Gübre139,70-3,85183,39
Ege Profil21,760,9381,79
Ege Seramik9,54-0,83159,34
Egeplast19,54-2,0156,32
Ekiz Kimya8,29-1,311259,02
Emek Elektrik3,43-0,58115,72
Eminiş Ambalaj23,00-2,951413,16
Emlak Konut GMYO2,142,8847,82
Enerjisa Enerji10,312,6953,06
Enka İnşaat7,180,2828,63
Erbosan33,269,9933,15
Ereğli Demir Çelik11,470,2630,22
Ersu Gıda5,26-0,19154,11
Escort Teknoloji5,950,85328,06
Esenboğa Elektrik18,011,81

Etiler Gıda4,50-3,85285,40
Euro Kapital Yat. Ort.3,470,00116,37
Euro Trend Yat. Ort.3,88-2,27225,01
Euro Yat. Ort.5,00-3,10344,15
Euro Yatırım Holding2,88-1,0392,00
Fade Gıda6,10-0,65

Fenerbahçe Futbol33,800,12133,59
Flap Kongre Toplantı Hiz.7,73-0,5169,15
F-M İzmit Piston130,703,16175,96
Fonet Bilgi Teknolojileri11,360,6247,72
Ford Otosan122,302,7784,98
Formet Çelik Kapı4,522,2650,67
Frigo Pak Gıda27,501,85292,55
Galatasaray Sportif3,83-2,3088,67
Garanti Bankası9,282,32-16,70
Garanti Faktoring10,66-0,84175,45
Garanti Yat. Ort.2,90-0,68190,93
Gedik Y. Men. Değ.9,380,21198,25
Gediz Ambalaj21,326,60215,38
Gentaş5,122,61148,30
Gersan Elektrik6,440,00101,88
Global Men. Değ.4,750,42152,66
Global Yat. Holding4,691,08-3,70
Good-Year7,713,2190,37
Göltaş Çimento26,604,7249,52
Gözde Girişim6,420,3124,90
GSD Denizcilik5,040,8096,88
GSD Holding2,381,2859,73
Gübre Fabrik.49,36-1,77446,02
Güler Yat. Holding15,605,48668,47
Halk GMYO2,972,41155,02
Hatay Tekstil13,13-0,1594,98
Hedef Girişim6,371,92166,94
Hektaş13,470,4567,96
HUB Girişim17,500,6386,40
Hürriyet Gzt.2,221,8394,74
ICBC Turkey Bank6,650,7626,19
İdealist Danışmanlık11,58-1,45248,80
İdealist GMYO6,210,65102,94
İhlas Ev Aletleri1,870,00-40,26
İhlas Gayrimenkul1,291,5725,33
İhlas Gazetecilik4,42-0,45-2,64
İhlas Holding1,150,8826,37
İhlas Yayın Holding1,180,0041,55
İndeks Bilgisayar16,491,6075,80
Info Yatırım4,690,34144,94
İntema19,360,05109,07
Inveo Yatırım Holding29,001,40277,11
İpek Doğal Enerji12,100,8356,74
İskenderun Demir Çelik8,361,706,97
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)

Kaynak: AA

Son Dakika Ekonomi Borsada günün ilk yarısı (1) - Son Dakika Ekonomi


YORUMLAR

Son Dakika

Sağlık Bakanlığı koronavirüs aşısı için 10 kuralı belirledi! 4 gruptakilere aşı yapılmayacak Meteoroloji'den 5 il için kuvvetli kar yağışı ve çığ uyarısı Estetik harikası çıktı! Survivor Nagihan'ın yeni halini görenler tanıyamıyor Mafya liderinin mezarı başında esrarengiz cinayet Son Dakika: Mersin'de kamyon ve otomobil çarpıştı: 5 ölü, 2 yaralı Gram altın tekrar 500 TL olur mu? Ünlü analist İslam Memiş son gelişmeleri değerlendirdi Rusya lideri Putin, dondurucu soğukta buz gibi suya girdi Türkiye'de yaygın olan iki marketin fiyatlarında yüzde 100'e varan fark bulunuyor