Borsada günün ilk yarısı (1) - Son Dakika

Borsada günün ilk yarısı (1)

02.12.2020 13:23
Borsada günün ilk yarısı (1), System.String[]

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)

A.V.O.D Gıda ve Tarım9,28-0,85398,92

Acıpayam Selüloz17,070,23170,32

Adel Kalemcilik21,44-0,4636,56

Adese Alışveriş Ticaret3,01-0,33110,74

Afyon Çimento4,480,9096,64

Ak Enerji2,200,00101,83

Akbank6,310,00-22,19

Akçansa16,223,0567,31

Akdeniz Yatırım Hold.6,241,46195,73

Akfen GMYO4,27-1,845,43

Akın Tekstil25,92-2,1187,96

Akiş GMYO3,600,0014,93

Akmerkez GMYO55,351,10147,05

Aksa10,85-0,2854,93

Aksa Enerji7,382,3694,21

Aksigorta7,740,6542,86

Aksu Enerji13,68-0,51-8,00

Alarko Carrıer251,207,53320,59

Alarko GMYO20,241,6137,71

Alarko Holding6,743,6914,73

Albaraka Türk1,730,5813,07

Alcatel Lucent Teletaş28,180,21134,05

Alkim Kağıt13,230,23144,11

Alkim Kimya14,020,72126,06

Altınyağ Madencilik ve Enerji2,39-0,42482,93

Altınyunus Çeşme47,62-0,75376,68

Anadolu Efes22,14-0,094,05

Anadolu Grubu Holding21,760,7423,71

Anadolu Hayat Emek.8,010,2531,63

Anadolu Isuzu16,370,1834,51

Anadolu Sigorta7,13-0,1471,66

Anel Elektrik3,23-0,3183,22

Arçelik28,320,6435,89

ARD Bilişim Teknolojileri35,140,11

Arena Bilgisayar34,240,47370,01

Armada Bilgisayar51,300,88213,00

Arsan Tekstil7,01-0,4395,81

Artı Yatırım Holding7,319,92802,47

Aselsan18,030,2273,18

Ata GMYO5,11-0,5812,80

Atakule GMYO2,500,0030,21

Atlantis Yatırım Holding4,25-1,16325,00

Atlas Yat. Ort.1,883,8794,50

AvivaSA Emeklilik Hayat14,561,968,61

Avrasya GMYO3,86-0,52155,63

Avrasya Petrol ve Tur.3,13-0,9571,98

Avrupa Yatırım Holding5,190,00237,01

Ayen Enerji5,550,0059,94

Ayes Çelik Hasır ve Çit12,237,94458,45

Aygaz12,970,086,78

Bagfaş20,282,1120,57

Bak Ambalaj19,68-0,81170,16

Balatacılar Balatacılık9,003,33625,81

Bantaş Ambalaj5,77-0,52128,97

Banvit32,501,3175,01

Baştaş Başkent Çimento12,509,94382,63

Batı Çimento4,350,0031,42

Batısöke Çimento2,430,8385,50

Bayrak Taban Sanayi9,592,02

Bera Holding13,732,16256,62

Berkosan Yalıtım6,23-0,16127,37

Beşiktaş Futbol Yat.3,632,8348,16

Beyaz Filo9,45-0,84201,93

Bilici Yatırım6,160,00114,90

Bim Mağazalar70,10-0,3651,70

Birko Mensucat1,252,46303,23

Birlik Mensucat2,63-0,38130,70

Bizim Mağazaları16,11-1,6545,49

Borusan Mannesmann16,370,3742,97

Borusan Yat. Paz.238,705,11298,41

Bosch Fren Sistemleri1.399,108,16386,17

Bossa12,951,9760,67

Brisa19,140,37104,07

Burçelik22,04-0,09279,35

Burçelik Vana60,750,08525,64

Bursa Çimento9,220,44130,31

Carrefoursa111,80-3,54322,73

Casa Emtia Petrol95,459,97916,51

Ceo Event Medya6,720,0083,50

Coca Cola İçecek59,350,9456,76

Cosmos Yat. Holding7,752,65279,90

Credıtwest Faktorıng5,43-0,3788,54

Çelebi97,85-2,00-1,51

Çelik Halat22,521,62246,46

Çemaş Döküm2,432,5393,86

Çemtaş15,050,0785,14

Çimbeton193,008,12367,77

Çimentaş33,76-0,18125,07

Çimsa15,971,7275,88

Çuhadaroğlu Metal6,74-0,15111,29

Dagi Giyim8,56-1,95242,40

Dagi Yatırım Holding14,000,79519,47

Dardanel26,903,46609,76

Datagate Bilgisayar15,560,7899,23

Demısaş Döküm6,180,1677,59

Denge Holding6,003,45337,96

Deniz GMYO3,280,3155,88

Derimod9,88-0,9038,38

Derlüks Deri9,65-0,82138,52

Desa Deri8,31-2,6983,04

Despec Bilgisayar11,960,59182,08

Deva Holding24,32-0,33172,41

Dinamik Isı Makina Yalıtım10,17-2,12

Diriteks Diriliş Tekstil4,700,00502,56

Ditaş Doğan32,70-0,55243,66

DO-CO516,501,65-8,42

Doğan Burda22,00-2,22262,44

Doğan Holding2,580,0043,69

Doğtaş Kelebek Mobilya2,670,7561,82

Doğusan3,55-0,8470,67

Doğuş GMYO9,45-0,94108,61

Doğuş Otomotiv27,98-3,45193,91

Döktaş Dökümcülük32,92-0,544,03

Duran Doğan Basım23,960,3470,66

Dyo Boya10,93-0,82123,06

Eczacıbaşı İlaç7,120,4295,04

Eczacıbaşı Yatırım20,560,29113,45

Edip Gayrimenkul3,020,67117,27

Ege Endüstri1.796,007,98219,25

Ege Gübre137,500,51178,93

Ege Profil26,80-0,74123,89

Ege Seramik9,28-0,64152,28

Egeplast19,00-0,2652,00

Ekiz Kimya8,090,001226,23

Emek Elektrik3,67-2,39130,82

Eminiş Ambalaj25,005,041544,74

Emlak Konut GMYO2,18-0,4650,59

Enerjisa Enerji10,950,2762,56

Enka İnşaat7,231,5429,52

Erbosan32,702,3830,90

Ereğli Demir Çelik11,602,6531,69

Ersu Gıda5,21-0,76151,69

Escort Teknoloji6,611,38375,54

Esenboğa Elektrik17,470,46

Etiler Gıda4,651,09298,25

Euro Kapital Yat. Ort.4,389,77173,11

Euro Trend Yat. Ort.4,489,80275,27

Euro Yat. Ort.6,579,87483,61

Euro Yatırım Holding3,031,68102,00

Fade Gıda6,13-0,49

Fenerbahçe Futbol33,340,66130,41

Flap Kongre Toplantı Hiz.7,602,5666,30

F-M İzmit Piston134,102,60183,13

Fonet Bilgi Teknolojileri11,461,1549,02

Ford Otosan119,804,2681,20

Formet Çelik Kapı4,751,2858,33

Frigo Pak Gıda25,00-1,65256,87

Galatasaray Sportif3,921,8293,10

Garanti Bankası9,290,65-16,61

Garanti Faktoring10,700,19176,49

Garanti Yat. Ort.2,97-0,67197,95

Gedik Y. Men. Değ.9,400,86198,89

Gediz Ambalaj20,241,25199,41

Gentaş5,05-1,37144,91

Gersan Elektrik6,17-0,1693,42

Global Men. Değ.5,002,88165,96

Global Yat. Holding4,670,21-4,11

Good-Year7,790,7892,35

Göltaş Çimento31,386,8876,39

Gözde Girişim6,880,8833,85

GSD Denizcilik5,010,4095,70

GSD Holding2,270,0052,35

Gübre Fabrik.50,75-1,26461,39

Güler Yat. Holding14,06-1,75592,61

Halk GMYO3,050,66161,89

Hatay Tekstil13,04-0,5393,64

Hedef Girişim6,160,00158,14

Hektaş12,900,5560,85

HUB Girişim17,160,1882,77

Hürriyet Gzt.2,280,44100,00

ICBC Turkey Bank6,64-0,1526,00

İdealist Danışmanlık10,421,07213,86

İdealist GMYO6,380,16108,50

İhlas Ev Aletleri1,890,53-39,62

İhlas Gayrimenkul1,310,7727,27

İhlas Gazetecilik4,47-0,45-1,54

İhlas Holding1,201,6931,87

İhlas Yayın Holding1,19-0,8342,75

İndeks Bilgisayar16,613,1077,08

Info Yatırım4,98-1,19160,08

İntema20,322,83119,44

Inveo Yatırım Holding30,445,26295,84

İpek Doğal Enerji12,122,3656,99

İskenderun Demir Çelik8,641,2910,55

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)

Kaynak: AA

Son Dakika Ekonomi Borsada günün ilk yarısı (1) - Son Dakika Ekonomi


YORUMLAR

Son Dakika

Kasımpaşa, Chelsea'den Danny Drinkwater ile sezon sonuna kadar sözleşme imzaladı Edibe Muriqi, eşi Vedat Muriqi'nin Mesut Özil'in İstanbul'a gelişini izlediği anları paylaştı Kar nedeniyle kayan kamyonet köprüde asılı kaldı, sürücü mucizevi bir kurtuluşa imza attı Son Dakika! Bahçeli'den Özdağ'a yapılan saldırıyla ilgili açıklama: Kim neye maruz kalmışsa önce etrafına baksın İstanbul Bahçelievler'de akılalmaz olay! Belediye ekipleri bir vatandaşın yanlışlıkla çöpe attığı altınları arıyor Yaptığı tespite gülerek karşı verilmesi Doğu Perinçek'i sinirlendirdi: Haddini bil, otur orada adam gibi Sokak köpeklerinin saldırısından kaçmak isteyen kadın çareyi denize atlamakta buldu Avladıkları yaban keçisini döner yapıp yerken yakalanan kaçak avcılara 33 bin TL ceza