Borsada günün ilk yarısı (2) - Son Dakika

Borsada günün ilk yarısı (2)

24.11.2020 13:25
Borsada günün ilk yarısı (2), System.String[]

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)İş Bankası (A)338.785,00104,30İş Bankası (B)40.

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)338.785,00

104,30
İş Bankası (B)40.749,800,0035,02
İş Bankası (C)6,622,003,28
İş Bankası (Kur.)364.500,90

73,57
İş Fin.Kir.3,881,842,11
İş Girişim16,25-0,06327,63
İş GMYO2,111,4419,89
İş Y. Men. Değ.12,850,55219,12
İş Yat. Ort.3,210,6399,21
İşbir Holding3.250,000,00655,81
Işıklar Enerji Yapı Hol.1,160,0087,10
İttifak Holding2,270,4474,10
İz Hayvancılık Tarım14,55-5,70456,09
İzmir Demir Çelik19,710,05140,66
İzmir Fırça5,72-9,92217,78
Jantsa Jant Sanayi233,005,48338,07
Kafein Yazılım17,680,4559,19
Kaplamin25,660,00362,34
Kardemir (A)4,901,6684,91
Kardemir (B)4,424,0067,42
Kardemir (D)4,840,4181,95
Karel Elektronik17,210,3518,44
Karsan Otomotiv2,990,6789,24
Karsu Tekstil7,000,57116,05
Kartonsan3.025,702,03683,17
Katmerciler Ekipman3,280,61114,56
Kent Gıda520,000,392139,30
Kerevitaş Gıda7,060,86116,56
Kervansaray Yat. Holding1,069,2892,73
Kiler GMYO2,49-1,58132,93
Klimasan Klima22,689,996,91
Koç Holding19,150,16-4,29
Konfrut Gıda16,241,88107,67
Kontrolmatik Teknoloji Enerji17,15-1,44

Konya Çimento1.146,506,31322,59
Kordsa Teknik Tekstil13,68-0,877,58
Koza Altın78,900,326,55
Koza Madencilik13,800,0037,59
Körfez GMYO7,023,24193,72
Kristal Kola2,53-1,9467,55
Kron Telekomünikasyon25,940,08103,93
Kuştur Kuşadası Turizm179,308,67663,79
Kuyumcukent Gayrimenkul2,350,00109,58
Kütahya Porselen38,84-0,87486,71
Lider Faktoring3,17-0,6372,75
Link Bilgisayar47,92-0,21166,39
Logo Yazılım99,200,0563,16
Lokman Hekim Sağlık11,14-0,1894,23
Lüks Kadife28,30-0,35227,55
Makina Takım2,82-0,7050,00
Marka Yatırım Holding6,48-10,00449,15
Marmaris Altınyunus93,052,2531,06
Marshall355,90-5,47648,63
Martı GMYO3,350,00231,68
Martı Otel2,45-3,16169,23
Mavi Giyim48,522,62-16,20
Mazhar Zorlu Holding17,990,0048,80
Mega Polietilen10,86-1,54756,16
Menderes Tekstil3,250,93148,09
Mensa0,31

-3,13
Merit Turizm71,00-1,66265,23
Merko Gıda13,754,171209,52
Metemtur Otelcilik12,341,56593,26
Metro Holding2,190,0058,70
Metro Petrol ve Tesisleri3,230,3164,80
Metro Yatırım Ortaklığı2,787,75-47,87
Migros Ticaret40,520,7067,30
Milpa4,88-3,17122,83
Mistral GMYO4,380,46133,40
MLP Sağlık19,170,7919,81
MMC San. ve Tic. Yat.6,620,30480,70
Mondi Tire Kutsan6,540,1557,97
Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret34,843,32173,90
Net Holding3,364,0229,23
Netaş Telekom.20,240,4054,98
Niğbaş Niğde Beton71,350,491050,81
Nuh Çimento37,301,97239,56
Nurol GMYO7,081,7298,32
Odaş Elektrik3,632,83151,09
Olmuksan-IP8,001,78212,38
Orge Enerji Elektrik7,230,0045,77
Orma Orman Mahsulleri13,80-0,07400,00
Osmanlı Menkul20,86-0,67400,08
Ostim Endüstriyel Yat4,30-0,69155,95
Otokar223,403,8651,93
Oyak Çimento8,081,0046,97
Oyak Yat. Ort.6,44-0,46178,95
Oylum Sınai Yatırımlar5,230,0069,32
Özak GMYO4,340,2368,87
Özbal Çelik Boru7,302,82352,89
Özderici GMYO2,340,4349,04
Özerden Plastik9,275,58306,58
Panora GMYO7,634,9536,21
Papilon Savunma22,26-0,36188,85
Park Elek.Madencilik5,231,9571,48
Parsan21,181,4425,03
Pegasus57,102,42-33,91
Peker GMYO2,40-1,64165,38
Penguen Gıda5,602,00511,76
Pera GMYO2,620,00178,72
Pergamon Dış Ticaret16,05-0,50107,43
Petkim3,971,2825,04
Petrokent Turizm919,900,00618,11
Pınar Et ve Un23,700,85160,74
Pınar Su7,58-1,56226,72
Pınar Süt20,461,1962,26
Plastikkart11,44-0,1723,41
Polisan Holding3,940,7730,57
Politeknik Metal387,2010,00408,99
Prizma Press Matbaacılık5,60-4,2730,23
QNB Finans Fin. Kir.130,000,080,70
QNB Finansbank69,00-0,3684,00
Ral Yatırım Holding4,910,0087,09
Ray Sigorta25,860,94656,14
Reysaş GMYO4,920,617,19
Reysaş Lojistik9,000,00105,48
Rhea Girişim3,350,00181,51
Rodrigo Tekstil12,789,79606,08
Royal Halı4,09-0,24198,54
RTA Laboratuvarları47,74-0,381957,76
Sabancı Holding10,570,7615,90
Safkar Ege Soğutmacılık12,739,93483,94
Sanel Mühendislik3,54-0,2820,65
Sanifoam Sünger16,94-0,29238,80
Sanko Pazarlama7,38-0,141,29
Saray Matbaacılık7,770,91501,03
Sarkuysan6,99-0,14119,99
Sasa Polyester17,330,23124,19
Say Yenilenebilir Enerji8,34-0,12272,32
Sekuro Plastik12,02-0,66124,25
Selçuk Ecza Deposu9,49-0,2159,10
Selçuk Gıda4,000,00271,15
Senkron Güvenlik5,019,6383,52
Serve Film Prodüksiyon16,70-4,30950,31
Servet GMYO56,90-0,18569,41
Seyitler Kimya16,36-0,37140,94
Silverline Endüstri4,301,1899,07
Sinpaş GMYO3,900,26236,21
Smartiks Yazılım7,630,79-22,22
Sodaş Sodyum Sanayii25,384,02559,87
Söktaş5,14-0,58202,26
Sönmez Filament35,320,40623,77
Sönmez Pamuklu16,160,50228,46
Sumaş Suni Tahta42,469,66332,70
Şeker Fin. Kir.4,240,24-11,30
Şekerbank1,501,3537,58
Şişe Cam7,090,1439,28
Şok Marketler11,950,5011,06
T. Halk Bankası5,411,50-8,46
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası65,850,0051,03
T.S.K.B.2,484,20104,96
T.Tuborg17,740,5149,08
Taç Tarım Ürünleri13,240,00324,36
Tat Gıda11,110,3682,62
TAV Havalimanları19,051,60-29,87
Taze Kuru Gıda284,00-1,873822,65
Tek-Art Turizm1,812,2643,65
Tekfen Holding15,552,64-14,04
Teknosa İç ve Dış Ticaret9,30-0,32121,43
Temapol Polimer Plastik10,30-0,2997,32
TGS Dış Ticaret9,11-0,6595,07
Tofaş Oto. Fab.30,463,9630,72
Torunlar GMYO3,720,2735,27
Trabzon Liman32,78-0,18212,97
Trabzonspor Sportif4,390,23104,19
Trend GMYO11,80-1,09436,36
TSKB GMYO3,740,27291,63
Tuğçelik7,37-0,8186,58
Tukaş10,800,47-12,55
Turcas Petrol5,020,4088,01
Turkcell15,970,7615,72
Tümosan Motor ve Traktör11,41-0,0978,00
Tüpraş89,902,33-29,10
Türk Hava Yolları12,022,39-16,87
Türk Prysmian Kablo13,74-1,86432,45
Türk Telekom7,890,779,35
Türk Traktör145,200,76174,42
Türker Proje Gayrimenkul92,403,47120,00
Türkiye Sigorta5,961,02173,67
Ufuk Yatırım11,150,00332,17
Ulaşlar Turizm Yat.3,76-0,79303,49
Ulusoy Elektrik48,80-0,9383,46
Ulusoy Un Sanayi11,87-0,08210,73
Umpaş Holding0,71

14,52
Uşak Seramik2,471,65103,55
Utopya Turizm24,824,46404,47
Uzertaş Boya26,50-1,851093,69
Ülker Bisküvi23,200,523,76
Vakıf Fin. Kir.3,960,7687,01
Vakıf GMYO3,97-0,75129,35
Vakıf Yat. Ort.7,85-0,76331,05
Vakıflar Bankası4,751,93-13,79
Vakko Tekstil6,140,1635,24
Vanet Gıda8,81-1,45516,08
Verusa Holding45,301,25144,20
Verusaturk Girisim9,843,5887,11
Vestel20,261,5060,54
Vestel Beyaz Eşya35,400,1767,79
Viking Kağıt6,31-0,47237,43
Yapı Kredi Koray GMYO4,64-1,2891,74
Yapı ve Kredi Bank.3,043,4022,58
Yaprak Süt ve Besi Çift.38,00-7,32507,41
Yataş11,702,9959,40
Yayla En. Ür. Tur. ve İnş3,970,76146,58
Yeni Gimat GMYO13,074,739,18
Yeşil GMYO1,171,7482,81
Yeşil Yapı1,421,43115,15
Yeşil Yatırım Holding67,855,36504,19
Yibitaş İnşaat Malzeme16.601,700,11463,72
Yonga Mobilya30,00-4,64224,94
Yükselen Çelik7,140,14132,95
Yünsa13,701,2636,08
Zorlu Enerji2,741,1168,10
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Son)

Kaynak: AA

Son Dakika Ekonomi Borsada günün ilk yarısı (2) - Son Dakika Ekonomi


YORUMLAR

Son Dakika

Kasımpaşa, eski Beşiktaşlı Dusco Tosic ile anlaşmaya vardı Chelsea, Lampard'ın yerine Thomas Tuchel ile anlaştı Kılıçdaroğlu, İnce'nin kuracağı partiye katılacağı iddia edilen 3 vekil ile görüştü ABD Senatosu, Biden'ın Dışişleri Bakanlığına aday gösterdiği Antony Blinken'ı onayladı Cumhurbaşkanlığı'ndan makam aracı kararı! Türkiye yatırımından vazgeçen Volkswagen dönemi bitiyor Biden yönetimi, Filistin'e yardımları yeniden başlatacak Son Dakika: Türkiye'de 26 Ocak günü koronavirüs nedeniyle 134 kişi vefat etti, 7 bin 103 yeni vaka tespit edildi Bağcılar'da su satan çocuk videosu kurgu çıktı! YouTuber Fariz için yasal işlem başlatılacak