Börü'de Ultra-Zor Karakter Emir Benderlioğlu'nun! - Son Dakika

Börü'de Ultra-Zor Karakter Emir Benderlioğlu'nun!

15.08.2017 08:24
Börü'de Ultra-Zor Karakter Emir Benderlioğlu'nun!, System.String[]

Başarılı oyuncu Emir Benderlioğlu, "Börü" adlı dizi ile sevenleriyle buluşacak. Sonbahar da Star tv'de seyirciyle buluşacak dizide 'Turan Kara' karakterini canlandıracak.

Emir Benderlioğlu'nun başrolünü oynadığı dizide ayrıca Ahu Türkpençe, Murat Arkın, Ahmet Pınar, Serkan Çayoğlu gibi ünlü isimler rol alıyor.

BÖRÜ dizisinin yapımcı ve yönetmeni Alper Çağlar, "Börü" dizisinin Instagram sayfasından yaptığı paylaşımda "Emir Benderlioğlu, ilk kısa filmimden beri oynattığım, gevrek kahkahalar patlattığım çocukluk arkadaşım. Ta 2007'de Turan'ın karakter konseptini yazmıştım. Dile kolay, tam 10 sene geçti ve ben Lucas'ın American Graffiti sonrası Harrison Ford'u yine Star Wars'da başrole koyması gibi, bu ultra-zor karakteri yalnızca dostum Emir'e emanet edebildim. Turan Kara. BÖRÜ'nün en kafası sıyrılmış, en sorunlu üyesi. Gözünü kırpmadan görevi için tehlikeye keyifle giren bir problem çocuk. Kendi harabeye dönmüş özel hayatının kefaretini, operasyonlarda dostlarının ve masumların canını kurtararak ödüyor. Hastası olacaksınız." yazdı.

Börü'de Ultra-Zor Karakter Emir Benderlioğlu'nun!

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Börü'de Ultra-Zor Karakter Emir Benderlioğlu'nun! - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Korkutan vaka artışı sonrasında Bilim Kurulu bugün toplanıyor! Bakan Koca, toplantı sonrasında açıklama yapacak Azerbaycan askerlerinden Ermeni sivillere: İsterseniz kalabilirsiniz, kimse size kötü davranmayacak Sağanak, kar, don, fırtına! Uyarılar peş peşe geldi Çiftlik evinde sevgililer arasında çıkan tartışma kanlı bitti: 1 ölü, 1 yaralı CNN Türk muhabiri Fulya Öztürk, koronavirüse yakalandı! Yaşadığı süreci anlattı İçişleri Bakanı Soylu, koronavirüs genelgesine tereddütsüz uyulması talimatını verdi G.O.R.A'daki efsane repliğiyle hafızalara kazınan oyuncu Muhittin Korkmaz hayatını kaybetti Yüz binlerce kişi izledi! Düğünde geline yanlışlıkla tekme atan damat TikTok'da viral oldu