Börü'de Ultra-Zor Karakter Emir Benderlioğlu'nun! - Son Dakika

Börü'de Ultra-Zor Karakter Emir Benderlioğlu'nun!

15.08.2017 08:24
Börü'de Ultra-Zor Karakter Emir Benderlioğlu'nun!, System.String[]

Başarılı oyuncu Emir Benderlioğlu, "Börü" adlı dizi ile sevenleriyle buluşacak. Sonbahar da Star tv'de seyirciyle buluşacak dizide 'Turan Kara' karakterini canlandıracak.

Emir Benderlioğlu'nun başrolünü oynadığı dizide ayrıca Ahu Türkpençe, Murat Arkın, Ahmet Pınar, Serkan Çayoğlu gibi ünlü isimler rol alıyor.

BÖRÜ dizisinin yapımcı ve yönetmeni Alper Çağlar, "Börü" dizisinin Instagram sayfasından yaptığı paylaşımda "Emir Benderlioğlu, ilk kısa filmimden beri oynattığım, gevrek kahkahalar patlattığım çocukluk arkadaşım. Ta 2007'de Turan'ın karakter konseptini yazmıştım. Dile kolay, tam 10 sene geçti ve ben Lucas'ın American Graffiti sonrası Harrison Ford'u yine Star Wars'da başrole koyması gibi, bu ultra-zor karakteri yalnızca dostum Emir'e emanet edebildim. Turan Kara. BÖRÜ'nün en kafası sıyrılmış, en sorunlu üyesi. Gözünü kırpmadan görevi için tehlikeye keyifle giren bir problem çocuk. Kendi harabeye dönmüş özel hayatının kefaretini, operasyonlarda dostlarının ve masumların canını kurtararak ödüyor. Hastası olacaksınız." yazdı.

Börü'de Ultra-Zor Karakter Emir Benderlioğlu'nun!

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Börü'de Ultra-Zor Karakter Emir Benderlioğlu'nun! - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Hatay'daki saldırı sonrası Erdoğan'dan kararlılık mesajı: Terörle ve destekçileriyle mücadelemizi sürdüreceğiz Son Dakika! Bakan Soylu'dan İskenderun'daki patlamaya ilişkin ilk açıklama: İki terörist de etkisiz hale getirildi Denizlispor yönetimi, stadın belli yerlerini bölerek portatif loca oluşturdu Hatay'da teröristlerle girilen çatışma ve patlama anına ilişkin görüntüler ortaya çıktı Ermenistan Başbakanı Paşinyan'ın eşi Anna Hakobyan: Kadın birlikleri oluşturup eğitimlere başlıyoruz Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Ersin Tatar arasında dikkat çeken diyalog: Kapalı Maraş'ta piknik yapalım Araç alacaklar dikkat! Faizi sıfırladılar, işte otomobil markalarının kampanyaları Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın boykot çağrısı sonrası merak konusu oldu! İşte Türkiye'de satılan Fransız malları